Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól, és kb meddig érdekel...

Mikortól, és kb meddig érdekelték babádat a csörgők?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától. Akkor vettük neki a játszószőnyeget, az arról lelógó csörgő-zörgő játékokat is nagyon szerette. Ha mentünk valahová, azokat vittük magunkkal. Szerintem az érdekesebbeket még 1 éves koron túl is használta. Pl. csörgő kocka, labda, ilyesmik.
2013. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Nem egészen három hónapos korától, és még mindig szívesen rázogatja, ha épp a kezébe kerül egy, tetszik neki, ahogy zörög. Kapott rumbatököt is, végül is az is ugyanúgy zörög, azt is szereti rázogatni. 16 hónapos múlt.
2013. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 3 hónapos korában, mikor már meg tudta fogni, akkor érdekelte. Addig csak akkor, ha én ráztam neki, és mondókáztam/énekeltem hozzá.
2013. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!