Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a tejberizspép,...

Mi a különbség a tejberizspép, és a sima tejpép között állagban?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek neki, most 9 hónapos.

Eddig derekasan és kitartóan kotyvasztottam itthon főzelékeket, meg gyümölcsöket, meg túrókrémeket,stb, de néha teljesen elszáll a napom, és kellene valami gyorsan elkészíthető.

A konzervbébiételt nem szereti, de ebből kaptam mintát, és azt megette.

Vaniliás tejberizspép volt.

Jah, és arra +4 hó volt ráírva, azt kaphatja ilyen idős baba is?


Mit javasoltok?

Mit vegyek ?

Vagy van jobb ötlet esetleg?

Heti max 3x kerülök végveszélybe :D



2013. márc. 12. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan eheti, enyém napi szinten ette régen-
2013. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tejpép állaga homogén, a tejberizspépé olyan, mintha alaposan szétfőzött rizs lenne benne, és tartalmaz rizst is. Nyugodtan eheti, ha elfogadja. Én is hasonló helyzetben voltam mint te. Főztem neki, bébiételt ritkán kapott, és abból egy adag nem is volt elég neki. Ha végképp nem tudtam mit kitalálni, akkor jöttek a pépek. A sárga dobozos Milupa pépeket szerette a fiam.
2013. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!