Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogy élte meg azt az...

Ki, hogy élte meg azt az időszakot mikor a baba elválasztotta magát vagy te választottad el a szopástól?

Figyelt kérdés
Lehet bután fog hangozni, de én félek ettől az időszaktól még. Amikor mást kap anyatejen kívül jó érzés is meg rossz is. Olyan mintha elvennék tőle valamit ami számára nagyon fontos és az a közelség se pótolható semmi más összebújással.
2013. márc. 13. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 15 hónaposan búcsúztunk el a szoptatástól, közös megegyezéssel. :)Nem volt rossz, élveztem, hgy szabad vagyok. Ekkor már nekem terhes volt ez a kapocs. :)

Olyan volt, mintha szabin lennék. :)

2013. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem 2 héttel hamarabb választota lemagát mint amikor én egyébként is leakartam választani.
2013. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy picit én is tartok tőle, már úgy megszoktam, főleg az esti altatásos szopikat. Mondjuk neki esze ágában sincs abbahagyni, 16 hónapos, én meg nem erőltetem. Próbálom úgy, hogy az ő üteme szerint történjen, ha meg már ő nem kéri, úgy mégiscsak jobb lesz, mintha én elvenném tőle, azt semmiképpen nem szeretném.
2013. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem pihentem ki magam, közbejött egy kis tékövezés, segtettem, talán ezért lett kevesebb a tejcim. Addig elég volt az egyik oldal, de most kevesebb jött. Aztán az is kevés lett. Mindez bő 1 hét alatt alakult így. A pünkösdi hosszú hétvége előtt felirattam a dokival HA-s tápit, legyen otthon, biztosítsuk e magunkat.Még csak 3 hónapos volt a picikém, és nagyon bántott, h ezt a csodálatos testi kontaktust nem adhatom meg neki. De amikor kevesebb lett a tejem,már ő is nyügisebb lett, a puha mellből nehezebb lett a szopi, kínlódtunk, nem volt más választás. Ez megkönnyítette a dolgot. Pár napig finnyákolt a tápszertől, aztán egyszer csak megitta a 120ml-t! És onnantól minden rendben ment, nyáron a hőségben vizet is tudtam neki adni.
2013. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 porcukormókus ***** válasza:
En egyaltalan nem bantam, h a lanyom anno felevesen levalsztotta magat ( valoszinuleg mert terhes lettem), de az az igazsag h en nemis szeretek szoptani. A kisfiam meg csak feleves, o sokkal lelkesebbnek tunik.. De mivel allandoan szetcincalja a melleimet, most sem bannam ha lejonne az anyatejrol. Azert igyekszem kitarto lenni, es egyenlore fegyelmezetten turok..:)
2013. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!