Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok hordozókendőben...

Szoktátok hordozókendőben sétálni vinni a babát?

Figyelt kérdés
Én még nem mertem,félek,hogy nem tartja meg biztonságosan a babát.
2013. márc. 13. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni nem vittem abban,mert nehéz.De ha menni kellett bárhová,akkor vittem benne.Ha jól megkötöd,nem lesz baja :)
2013. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyesen kötöd meg, akkor nagyon szépen megtartja. Egyébként a legkisebbem nem volt meg a babakocsiba. Így volt, hogy családi kirándulásra is úgy mentünk, hogy rajtam volt...
2013. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szinte minden nap. jobb elobb elkezdeni szoktatni, nekem 2 hetes kora ota szokja. A kendot jol kell megkotni szorosan, nem tud kiesni.
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja es nalam is ugyintezessel egybekotott seta. Bar egyszer kimentunk es kozben ujsagot olvasgattam.
2013. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon szerette :) Jó szorosan meg kell kötni. Ha bizonytalan vagy, menjetek el hordozós klubba, ott megtanítanak rendesen megkötni!
2013. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Hehe, csak abban szoktam. :) Utálja a babakocsit, úgyhogy nincs más lehetőség. De nem zavar, szeretek hordozni. :)

Ha jól meg van kötve, akkor semmi baja nem lesz tőle. Ha attól félsz, hogy ő még pici ehhez, akkor is nyugi, újszülött kortól lehet használni. :)

Ha te vagy bizonytalan, akkor menj el egy hordozós klubba, hordozási tanácsadóhoz vagy ha van rutinos hordozós ismerősöd, ő is segíthet. :)

2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rugalmas kendővel kezdtem ,most már mei taizok. Nagyon szereti a picim,de sétálni babakocsiba szoktunk,csavarogni meg a mei tai-ba :) Én még elől hordozom a picim ,de én a háton hordozástól félek,mármint a felkötéstől így jövőhónapban megyek a hordozós klubba ,hogy megtanítsák.5 hós pici anyukája
2013. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!