Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keverjem símára az...

Hogyan keverjem símára az AR-es tápszert?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem ar-es,csak ugyanolyan sűrű.(Lactogen Harmony)Próbáltam sokat rázni,kanállal keverni,de mindíg marad egy-két csomó,ami sehogy nem megy szét,és csak kinlódás kiszívni az üvegből.Reflux miatt szükség van erre a sűrű tápszerre.Ti hogy csináljátok?
2013. márc. 14. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyonn lyukat vágtam az üvegre. Kanállal szoktam kieverni a rázástól csomós nagyon.
2013. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig lábosban kevertem ki kézi habverővel. Feltettem dupla adag vizet melegedni (ikreknek), és amikor már meleg volt a víz (Szentkirályit használtunk), akkor szórtam bele a kimért tápszert, de úgy, hogy egyik kezemmel folyamatosan kevertem a kézi habverővel. Utána azonnal kimértem a cumisüvegekbe. Nekem ezzel a módszerrel sosem állt össze az AR-es tápi.
2013. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tejhabosítót, azzal szépen el lehet keverni, vagy kézi habverő. Ezt külön edényben csináld meg, és mikor öntöd át a cumisüvegbe, szűrőn keresztül töltsd bele. Mi is ezt csináljuk.
2013. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!