Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámnál, elkezdtem...

Anyatejes babámnál, elkezdtem a hozzátáplálást, eddig almát-őszibarackot kapott nagyon ízlett neki! lehet, hogy túl sokat is adtam neki és ezért nincs széklete már 2napja?

Figyelt kérdés
Egyébként jó kedve van,tehát nem látom,hogy szenvedne a kakival,Mit adjak neki,hogy tudjon kakilni?(cumisüvegből nem fogad el semmit)
2013. márc. 14. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért nincs,de nem baj ha nem kakil minden nap.Csak ha szenved vele,akkor nem jó.
2013. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alma megfoghatja, de a barack nem hiszem, az pont hajt. Még az én szorulásos babámat is rendesen meghajtja az őszibarack.
2013. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barack székletlazító hatású, kizárt, hogy az fogta meg. Az almánál fajtája válogatja: az édesebb lazítja a székletet, a savanykásabb megfogja. Próbáld meg a barackot önmagában adni, és itass vele sok folyadékot.
2013. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!