Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabadság kérdés elég bonyolul...

Szabadság kérdés elég bonyolult van aki jártas benne?

Figyelt kérdés
2008-óta dolgoztam kiskönyvvel 2009-ben (november) bejelentettek (8 órába ) akkor már terhes voltam.2010 januárjában táppénzre kellett jönnöm mert veszélyeztetett lettem (táppénz kaptam 2 hónapig utána semmit) májusban megszületett a gyermekem de tgyás-ra se gyedre nem voltam jogosult így gyest kaptam de még mindig munkaviszonyban állok és nem tudom mi járhat nekem a gyes lejárta után (vissza már nem mehetek) Valaki aki ebben jártas segítene?

2013. márc. 14. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel akihez tartozol


[link]

2013. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valószínüleg nem vagy munkaviszonyban ha csak 2 hónap táppénzt kaptál és nem vagy jogosult a tgyásra meg a gyedre, jól átvágtak...
2015. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!