Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a babám az új...

Lehetséges hogy a babám az új ételtől hány?

Figyelt kérdés

A kisfiam ma először kapott spenótot krumplival. Először ízlelgette, és semmi nem látszott rajta, aztán egyszer csak elkezdett fintorogni, és vissza öklendezte az egészet. Tegnap este ugyancsak hányt, de már az esti tápszertől. Azt viszont egy kicsit melegebbre csináltam és azt nem bírja. Már 2x is hányt a meleg tápszertől.


A történethez még hozzá tartozik hogy kb 2 hete leesett az ágyról, megvizsgálták, semmi baja nem volt. De rá 2 napra szintén hányt. Akkor pulykát evett először.


Szerintetek lehet hogy az új ételtől, ilyen pech sorozatban vagy vírusos? Délután felhívom az orvosunkat, de félek hogy berendel, de nem szívesen vinném a sok beteg gyerek közé.


Egyébként a közérzete jó, kihányta az ételt, aztán ugyanúgy vigyorgott, gagyorászott tovább.


2013. márc. 14. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsit darabos kajától öklendezik a fiam, ha nem kapcsolok és kanalazok tovább, akkor ő is kihányja.

De hányt már olyantól is, ami nem ízlett neki.

Tápszertől mondjuk még nem hányt. A meleg tápszertől a leesés előtt is hányt? Vagy minden hányás a leesés óta volt?

Szerintem egyébként csak pechsorozat, de mivel úgyis aggódsz tényleg jobb, ha látja a doki vagy legalább beszélsz vele.

2013. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A meleg táptól már a leesés előtt is hányt igen. Kb a felét megette mondjuk szépen, aztán dugdosta ki a nyelvével, és egyszer csak elkezdett hányni.
2013. márc. 14. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is biztosabb, ha látja azért a doki.

Egyébként az enyém is ilyen hányós, pl. hány ha egy korty langyos tejet, teát, vagy bármilyen tejalapú dolgot iszik (pl. ha beleiszik a kakaómba). Én úgy veszem észre, hogy a langyos dolgokat nem szereti inni, csak a vizet normál hőmérsékleten.

Csak azért nem értem, mert még szopizik, és hát ugye az anyatej is "langyos". Lehet pont ezért szokatlan neki a többi. Tegnap a grízes vaníliás üveges babakaját öklendezte ki az első kanál után.

2013. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!