Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok, (tatok) fogkefét...

Használtok, (tatok) fogkefét 15 hónapos babánál, és ha igen, milyet, illetve fogkrémet tettetek rá?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ekkor már mostam a fogait. Mikor még csak 2 volt, akkor csak átdörzsöltem, de mikor már 4 foga lett, azóta mosom. Tescoban vettem Signal baba fogkefét, és babáknak való Colgate fogkrémet.
2013. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 1 éves kora óta mossuk a fogát, vademecum gyerekfogkrémmel, de csak épphogy egy picit nyomunk rá, mert ki nem köpi. A fogkefét az Auchanba vettük, semmi különös, gyerekfogkefe.
2013. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, mi használunk. A DM-ben lehet kapni ilyen "tanuló" szettet, amiben egy rágóka, egy szilikon fogkefe, és egy rendes szőrös fogkefe van. Mi ezt használjuk (a szőröset, 16 hónapos a kisfiam, de már használjuk egy ideje).

Jó, mert kicsi feje van. Ehhez Nenedent fogkrémet vettem, amihez volt egy kis ujjra húzható szilikon fogkefe is, de én azt túl nagynak találtam, csak öklendezett tőle, de ezt a kicsit jól tudjuk használni.

2013. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Lányomnak 11 hósan jött az elös foga de kb 1 éves korától használtuk rendszeresen.


elöször én mostam neki meg, majd rágcsálhatta egy kicsit.

most is így megy. mi elmez fogkefével kezdtük, az picurka és puha.


most 8 hós a lányom már van 2 foga, lassan nála is kezdjük.

2013. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8hónapos kora óta mossuk a lányom fogát,Mam-os fogkefével és Nenedent fogkrémmel. Akkor 6 foga volt már kint.
2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is pont mint az utolsó. annyi különbséggel, hogy mi 5 hósan kezdtük, akkor bújt ki az első foga. mam és nenedent (illetve most elmex fogkefe és fogkrém van, így volt egy csomagban)
2013. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként a fogorvosok az első fog kibújásától javasolják
2013. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hónapos, 4 foga van, már használunk fogkefét. Egyenlőre csak átdörzsölöm vele, mert nekem azt mondta az orvos és a védőnő, hogy bármilyen fogkrémet csak akkor szabad használni, ha a baba már megtanulta kiköpni. MAM babafogkefénk van.
2013. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
Reggeli után csak az ujjra húzhatóval dörzsölöm át, az is rengeteg lepedéket leszed, ha alaposan csinálom. Este pedig Oral B gyerekfogkefe+ Nenedent fogkrém, de csak kicsi fogkrémet teszek. Először megmosom neki, aztán hagyom, hogy próbálkozzon ő is. Nagyon cuki, ahogy utánozza a mozdulatokat.
2013. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!