Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dalsan antidepresszáns gyógysz...

Dalsan antidepresszáns gyógyszert szedek pánikbetegségre. Tegnap derült ki, hogy 3 hetes terhes vagyok. Veszélyes a babámra nézve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt orvossal kell megbeszélned.
2009. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt rögtön gondoltam, de csak 23.-ra kaptam időpontot, és gondoltam van rajtam kívűl más is aki ilyen cipőben járt.
2009. szept. 15. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én szedtem antidepresszánst a terhesség előtt, de valamilyen megérzés folytán abbahagytam, pedig akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok.

Ezt viszont nem ajánlom neked, míg az orvossal nem beszéltél, mert én nagyon rosszul lettem, amikor egyik napról a másikra elhaygtam. (mondjuk én nem pánikra szedtem)

nem tudom, milyen súlyos az állapotod, én nem merek tanácsolni semmit, viszont a 23. az még messze van.

a Dalsant nem ismerem.

előbb kellene valakitől tanácsot kérni, mondjuk a nőgyógyásztól vagy gyógyszerésztől.

2009. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!