Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok antidepresszáns...

Tapasztalatok antidepresszáns és nyugtató szedése mellett terhességről?

Figyelt kérdés
Mit javasolt az orvos, kaptatok másik gyógyszert, ami mellett lehetett gyereket vállalni, vagy megbeszélve a lehetséges következményeket, bevállaltátok a gyógyszer mellett is a babát? Kinek, hogy volt? Köszi
2010. nov. 27. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

aha ertem a kerdest,bocs nincs ekezetem.az anyam 5 egeszseges gyereket szult ugy,hogz levelszamra szedte a seduxent,meg andaxint,persze o allitasa alapjan mikor terhes volt ezeket csokkentette

szo szerint ha nem vett be nemtudom hany szem nyugtatot olyan rosszul volt hogy a foldon fetrengett


mindenkinek a szervezete maskepp reagal,foleg terhessegre,ugyhogy orvos mindenkeepp,es inkabb tobb orvos lasson mint egy.


Sok egeszseget kivanok neked

2010. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) még csak tervezzük, de mielőtt belevágok biztos megkérdezek pár orvost. Olvasgattam fórumokat is, valamelyik orvos nem javasolja, valamelyik meg igen, hogy továbbra is szedjék a gyógyszert. De az biztos, hogy pánikrohamok, meg egyéb szorongásos betegségek mellett nem lehet babát vállalni kezeletlenül, mert akkor biztos a baj. Gyógyszer mellett biztos jobb esélyeim vannak, remélem.
2010. nov. 27. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:
hat ugy legyen kivanok neked egeszseges gyermeket
2010. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. nov. 27. 18:04
 5/19 anonim ***** válasza:
Seduxent tuti lehet,azt szokták adni veszélyeztetett terheseknek is,hogy nehogy túlstresszelé miatt előbb jöjjön a baba.A többit nem tudom.Persze,hogy nem javasolják az orvosok,de ha muszáj akkor muszáj.Mi a problémád egyébként????Pár hetet sem tudnál kihagyni?12.hétig?
2010. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyógyszert,ha nem,a pánikrohamtól semmi baja nem lesz a babádnak :)
2010. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtem a gyógyszert, ha abbahagynám, visszaesnék, de nem csak pánikom van, elég összetett a dolog. Egész napos feszült állapot, az biztos nem lenne jó a gyereknek. Meglátom mit mond az orvos, terhesség utolsó hónapjaiban talán már le tudnám csökkenteni az adagot, visszaesés nélkül.
2010. nov. 27. 18:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején fontosabb,mint a végén,de egyébként lehet szedni bizonyos gyógyszereket.Úgy tudom bizonyos antidepresszánsok amik veszélyesek.Kérdezz rá,de minden oké lesz,nyugi.
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen betegségem volt. egyszer csak jött egy jó kis idegösszeomlás. akkor azt mondtam nem akarok gyógyszer függő lenni és el mentem egy kineziólógushoz. Összesen 3 szor voltam és azóta tök jol vagyok. Egyáltalán nem eszek gyógyszert. Ja én állandóan hánytam. Ha valami uj dolog volt az életemben. De minden nap szinte. De a baba viszont nem jön azóta sem. Ajánlanám neked is a kineziológust!
2010. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

antidepresszánst szedtem, amikor teherbe estem, amikor megtudtam, abbahagytam. a 12. héttől lehetett volna újra kezdeni szedni, de nekem nem kellett. van olyan antidepr., ami szedhető!

a seduxen is, nekem pl. görcsök miatt kellett is szednem egy ideig.

2010. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!