Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakítottatok ki napirendet?

Hogy alakítottatok ki napirendet?

Figyelt kérdés

Babám 3és fél hónapos, de még mindig "összevisszaságban " élünk. Változó mikor kel, 7-8-9-10 óra, és onnantól számítanak az étkezések is.

Van hogy délelőtt alszik egy hosszabbat, és délután rövidet, van hogy fordítva.

Erőltetni az evést sem az alvást nem tudom.

Vagy lehet?

Szopizik, és tápszert is kap.


2009. szept. 15. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nekünk sem volt napirendünk. Négy hós kora után magától vezette be a rendszert az életünkbe. Szerintem ne erőltesd, lehet, hogy ez most hihetetlenül hangzik, de szerintem a te babád is megoldja majd magától!
2009. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, hagyd, hogy a babád alakítsa. Felesleges beleavatkozni. Kislányomnál is mindig attól függött az egész nap, hogy mikor kelt reggel. Már egy éves, de még most sem kel ugyanakkor, de azért már rugalmasabb mint régen.
2009. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom és talán most kezd kialakulni :-))
2009. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!