Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az egy...

Hogyan szoktassam le az egy éves kislányomat a reggeli fél hatos ébredésről? Utána már nem alszik vissza.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Később fektesd le, később vacsorázzon. Mást nem tudok javasolni. Ha már eleve későn fekszik, akkor passz...

Esetleg nem azért ébred, mert világos van? Akkor sötétíts jobban be.

2009. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napközben hányszor alszik? És mennyit? Lehet, hogy az is sok, próbáld rövidebbre venni, kettő helyett egyszer altatni talán...
2009. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
általában 9 körül alszik el,de próbáltam már korábban és később is lefektetni,mégis mindig ugyanakor ébred.:(Még nyáron el is ment a dolog,mert korán világos volt,de nem tudom mi lesz majd télen...Nincs amúgy világos a szobában,redőny van az ablakon totál leengedve,sőt falun élünk,eleve csend van.Napközben egyszer alszik déltől kb. fél háromig,igy estig jól birja,nyolc körül kezd nyüglődni.
2009. szept. 15. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem leszek segítség,csak egyttérző, nálunk ugyanez van, nem tudtuk megoldani mi sem.Vannak hetek hogy 7-ig alszik, most megint napok óta fél6-ig.Majd talán ha nagyobb lesz:)

2009. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, hát kb. nálunk is így van a napközbeni alvás, a lefekvés. Nálunk is előfordul a fél 6-6-os ébredés, de azért nem ez a rendszeres. Más ötletem nem nagyon van. Annyit kérdeznék még, hogy esetleg megy már? Mert ha beindul úgy istenigazából, akkor lehet, hogy jobban lefárad és ez hozza meg a megoldást.
2009. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

nálunk is ez van. nyolc és fél hós a kisfiam.

ha fél nyolckor alszik el akkor is felkel fél hat körül , ha kilenckor akkor is:)

remélem ez azért még változni fog.

napközben még kétszer alszik, de ez is változó hogy mennyi ideig.

2009. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most 16 hónapos és már hónapok óta jár,ráadásul elég aktiv gyerek,reggeltől estig rohangál,jön-megy.Remélem egyszer majdcsak kinövi.Az az egy vigasztal,hogy ettől eltekintve nyugisak az éjszakák,nem ébred egyszer sem.
2009. szept. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!