Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hónapos fiam vizelete...

17hónapos fiam vizelete 1-2hete nagyon furcsa, erős vegyszeres szagú. Főleg a reggeli peluson érzem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

ajiba kaptunk libero pelust, kb 2hete éreztem először ezt a szagot, azt hittem talán annak a nedvszivó zseléje ilyen fura. aztán visszatértünk 3napja pampers-höz, és ugyanugy érzem.

főleg ha nagyon megtelik pisivel a pelus, az esti után vagy napközben ha sokat pisil.

szerintetek mi lehet? péntekre van amugy is időpontunk a doktornőnkhöz, rákérdezek, addig is gondoltam megkérdezlek titeket, hátha valaki hallott erről már.köszi


2011. okt. 12. 07:07
 1/5 A kérdező kommentje:
még az jutott eszembe, h ami ujdonság, h max 1 hónapja(nem tudom pontosan mikor kezdtük) vettem neki cebion baby multivitamint, 2,5ml-t kap naponta-kétnaponta. talán ettől is lehet?...
2011. okt. 12. 07:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen amikor nagyon fura szagú,volt a pelus főleg reggel mikor ugye éjszaka nagyon megtelt.Elvittem dokihoz,csináltattunk egy vizelet vizsgálatot, minden negatív lett,úgyhogy igazából nem tudtuk meg mitől is lehetett.De én úgy tudom egyébként,hogy a vitamintól lehet furcsább szagú a vizelet.
2011. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyakran büdi a pisis pelus. Többen mondták hogy a kisfiúk szagosabbat pisilnek. HÁt nem tudom. De a lányaimnak nem volt ilyen.
2011. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz és kérj laborvizsgálatot!


Mi is jártunk így és kiderült, hogy 4 keresztes a kisfiam vizelete!

2011. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj labort, az én 2 hónapos kisfiamnak e coli baci volt a pisijében. Én is furcsa szagúnak éreztem a pelusát, főleg a reggeli ébredés után. Jobb félni, mint megijedni, veszteni valód nincsen, ha kérsz egy labort, max megnyugszol h minden ok, ha meg találnak vmit jobb minél hamarabb kikezelni.
2011. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!