Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez kevert már valaki...

Tápszerhez kevert már valaki répalét szorulás miatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, de a répa fog nem meghajt!

Én a helyedben inkább higítva kis vízzel adnék baracklevet vagy szilvalevet! Egyébként a Novalac IT tápszer pont szorulás ellen van! Én napi 2× adtam ebből a tápszerből 5hós koráig... sose volt kaki gond! Ésd a hasa se fájt soha, mert a Novalac AC-t itta a többi evésnél... Van rá támogatás irasd ki!

2013. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kecskeméti baracklé, üveges, vagy üveges barack baby étel!


A répa hasfogó!

Mondjuk lehet tejjel a nyers répalé megfos@tná, de nagyon csikarnak a hasa!

2013. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nekünk a répalevet akkor kellett itatni a kisfiúnkkal, amikor hasmenése volt. Nem biztos, hogy a répalé jót fog tenni a szorulásra.

Nálunk is a Novalac IT vált be. Mondjuk az enyém már csak nagyobb baba korában kapta, amikor csak 2x volt tápszeres étkezése, de sosem szorult.

2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is hallottam még,,hogy a répa szorulást okozna??!!

[link]


Sárgarépa


Az édeskés, rostban rendkívül gazdag sárgarépa tisztítja a bélrendszert, erősíti a lépet és a hasnyálmirigyet, javítja a máj működését, serkenti a hulladékanyagok kiürülését, vízhajtó hatással rendelkezik, továbbá oldja a lerakódásokat a szervezetben, például a különféle köveket.

Szavazz!

Mivel kezded az új évet?

VillámdiétaEdzeni kezdek90 napos diétaMéregtelenítésMinden a régi marad


Megszünteti az emésztési zavarokat, közöttük a gyomorsavtúltengést és a gyomorégést, valamint kihajtja a belekből a rossz felszívódásért felelős, rothadást okozó baktériumokat. A lúgos hatású sárgarépa továbbá megszünteti a savas vér következtében létrejött állapotokat, emellett, mivel az antioxidáns béta-karotin - A-provitamin - leggazdagabb forrása, védelmet nyújthat a rák ellen is.


Gazdag szilíciumtartalma következtében erősíti a kötőszöveteket, és fokozza a kalcium-anyagcserét, ezáltal a zsírégetés hatékonyságát is növeli. Mindemellett felhígítja az epét, ezért hasznos a székrekedés kezelésében is. Mindennek érdekében fogyassz legalább 15 dkg répát naponta, vagy igyál egy csésze sárgarépalevet. Tömény A-vitamin-tartalma és egyéb tápanyagai miatt legjobb a répalevet üres gyomorra meginni. Ha egy keveset a szárából is teszel a lébe préselés közben, nem lesz olyan édes.

2013. márc. 17. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


A Hippnek az ORS 200 sárgarépa-rizs itala is hasmenésre van.


Én csak erről hallottam, hogy székrekedés gátló hatása lenne, arról még nem.

2013. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam írok,,hogy almát is répát is eszünk,,és bizony megkönnyítette a kakilást!!
2013. ápr. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!