Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hó körüli gyereketek üti...

13hó körüli gyereketek üti magát? Ha levetkőztetem az esti fürdetéshez, csapkodja a combját, a fejét is szokta csak úgy napközben.

Figyelt kérdés
tetszik a hangja?vagy miért csinálja?és láttam már azt is, hogy megcsípi magát.
2009. szept. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki, hogy hatást hoz létre, ami ellenhatással jár. Fizikus lesz, akárki meglássa :)

Mindenfélét csinálnak.

de remélem nem bántja őt valaki?

2009. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki, hogy nem ütjük, hanem pusziljuk és simogatjuk!
2009. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

többnyire én vagyok vele, én nem bántom.meg senki se.

én is arra gondolam, hogy tetszik a hangja .

2009. szept. 15. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
11 hósom a pucér hasát kongatja, korábban fürdésnél jól belemart a combiba vagy a hasába... Ja, a haját/fülét is tépte már... Mindig mást csapkod. Ma a pillepalackkal csapkodta ugy finoman a fejét, jókat kacagott. Jajjjj!!!!
2009. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14hónapos a fiam, fejét ütögeti, markolássza a kukiját meztelenül, hasát combját, megmutattam neki hogy kell simogatni a fejecskét és hogy kell a pocakot megmosni, utánnozza, a fejét még ütögeti, de már csak ha beverte előtte. Engem elkezdett csipkedni és harapdálni :((
2009. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom fürdésnél a hasát markolássza meg a combját, mintha a nemlétező hájait akarná leszedni. Gondolom az ilyenkor kintlévő testrészeiket próbálgatják amihez amúgy nem nagyon jutnak hozzá. A fejét nekem is csapkodta, megtanítottam simizni, gondoltam ez akkor is jól jön ha mást akar ütni. Azóta bárkihez kezdene nyúlni (másik gyerek, kutya, macska, apa, nagyik), rögtön mondon, hogy tudod, csak simi! Erre már mosolyog is és simogat. Magát is, mivel a saját fején mutattam, hogy érezze mire gondolok.
2009. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szóval sajnos még mindig csapkodja a lábát,ha pucér.fogom a kezét,simizem vele,mondom is neki, de ő csak üti és vigyorog.
2009. nov. 29. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyéves kislányom is csapkodja a fejét, mutatom, hogy simi, ő meg mégjobban veri a fejét, nem foglalkozik velem, ráhagytam mondtam neki, hogy butaság, és a buták csinálják ezt, akkor meg fejcsapkodás közben kiabálta, hogy buta! Na ekkor ráhagytam, nem vettem tudomást róla, és már egy ideje nem csinálja!
2009. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az en 1 evesem is uti a fejet. par napja megtanult kopogni es most attert a kopogtatasra (az oklevel).

amikor micimackot lat mindig megkopogtassa a fejet, mert ugy-e micimacko is ugy gondolkozik...

+ a tulzott fultepes, hajhuzas, szemdorzsoles mind mindennapos nalunk.

2009. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!