Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem 6 hetes babám a...

Felkeltsem 6 hetes babám a fürdetéshez (1 órája lett volna az ideje), vagy hagyjam aludni, és akkor fürdessem, mikor magától kel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ma már ne fürödjön. Én nem fürdetném.

Nálunk pici kora óta este 7-kor van pancsi.

Ha ennyire elhúzódik, nem érdemes macerálni.

És ha csak 11 kor kel fel enni?

2009. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ne keltsd föl. Ha fölébred, egyen, szundi vissza. A fürdés ma érdeklődés hiányában elmaradt, úgy tűnik. Előfordul.
2009. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ma már ne. De próbáld kicsit Te alakítani a napirendjét.Húzni és kiszámolni az időt. Mikor szoktatok fürödni? Egy időre szoktasd.
2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem se keltsd fel.

20.58: :)))

2009. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd aludni!Nem baj, ha egyszer nem fürdik.Nálunk egyik nap a vacsi maradt el:)
2009. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi az elején egyszer fél 11-kor fürdettünk. Aztán kb. 2 hetes korában elhatároztuk, hogy egy fix legyen a napjában: az esti fürdés 8-kor. Aztán minden ahhoz mérten kialakult. Most 5 hónapos. De szerintem se keltsd már fel ma este. Nyugodt éjszakát!
2009. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

jaj de jót nevettem a másodikon hogy érdeklődés hiányában :)) Pedig ma rossz napunk volt.

Ennyi idős az én lányom is, én se kelteném fel ezért. Mondjuk nálunk 7kor van fürcsi este (azért hogy lerendezzem mire a "nagy" megy fürödni 2 éves). És előfordult már hogy 6kor éhes volt, szopizott majd beszunyált és csak 9kor kelt és akkor lefürdettem, de csak azért mert ő attól olyan jól ellazul, szopizni is jobban eszik nem olyan türelmetlen, és utána jobban bealszik.

De nálunk ez a 9óra ilyen lélektani határ utána már a lenyugvás jön mindenképp, tehát ha addig nem volt fürdés akkor már nem is lesz és kész.

2009. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

egy 6-20 hetes baba még nem koszolja össze annyira magát annyira, h minden nap kelljen fürdetni, pláne nem télen( bent mék kevesebb a kosz) . ezt annó a dokim mondta.

most 2 éves a kicsim, de biza, havonta 2-3 alkalommal nálunk is elmarad a fürdetés. nem hal bele.

2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mire kiírtam a kérdést tegnap,rögtön fel is ébredt,úgyhogy még volt pancsi,de ezt a 9 órás lélektani határt meg fogom húzni én is!
2009. dec. 31. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!