Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szenkirályi babavíz, és a...

Szenkirályi babavíz, és a sima Szentkirályi között van vmi különbség?

Figyelt kérdés
Ásványi anyag tartalmát tekintve ugyanaz.akkor nem értem miért van külön fél l-es babavíz,ami jóval drágább mint a 1,5 l-es sima Szentkirályi.Jó nagy átvágás az egész?Mind2-re rá van írva hogy forralás nélkül adható.
2013. márc. 17. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Átvágás:)
2013. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még szerencse hogy egyből észrevettem.A másik amin kiakadtam...tegnap a dm-ben...Zöld Pampers pelus 82db-os ugyanannyiba kerül mint a hatvan...akárhány db-os.
2013. márc. 17. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a sima is forralás nélkül adható akkor semmi különbség nincs szerintem köztük. csak hogy az anyukákat lehúzzák pénzzel :/.
2013. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

egészen biztosan van közte különbség! mégpedig az ásványi anyag tartalomban. ugyanis egy babának rengeteg az az ásványi anyag,ami egy normál ásványvízben benne van. (egyébként a felnőtteknek is sok, mert manapság mindenki csak azt issza...,de a kérdés nem erre vonatkozott.)

szóval nézd meg a két víz ásványi anyag tartalmát, kell hogy legyen különbség! ha nincs, jó kis vaskos pert lehet a nyakukba akasztani,de tuti lesz!

2013. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ugyanaz az ásványi anyag.teljesen megegyezik.
2013. márc. 17. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
gyönyörű... akkor én nem adnám egyiket sem!
2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szerintem a kiszerelése miatt drágább.Mi a 1,5l-es Szentkirályit vesszük,az is adható babavízként,de ugye egy nap után fel kell forralni,ha kinyitottad a palackot.A fél literes meg tuti elfogy egy nap alatt,igy nem kell forralni sem.
2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a 1,5 l is elfogy mert mi is azt isszuk.Janában is annyi van egyébként.
2013. márc. 17. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb babavíz átvágás, amivel le lehet húzni az anyukákat- bár biztos megint megkapom, hogy összeesküvés elméleteket gyártok, és hülye vagyok. Nagyon sok esetben teljesen ugyanaz a babavíz ásványi anyag tartalma, mint a "normál" vízé.
2013. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ui: pl a Jana- nál is megegyezik, a "simának" is alacsony az ásványi anyag tartalma. A nátrium számít főleg, és ez a simában is igen kevés. Úgy emlékszem 6 vagy 7 mg/liter lehet (de ez nem biztos)
2013. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!