Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy dekoráljátok ki a babaszo...

Hogy dekoráljátok ki a babaszoba falát? Mesefigurákat szeretnék rá festeni. Kézügyességem nem vmi jó. Milyen festék kell hozzá? Ha indigót teszek a falra és rá a sablont, körberajzolom, akkor úgy látszik a falon a figura?

Figyelt kérdés
ki hogy csinálta?diavetítőre is gondoltam,de nem tudok szerezni.viszont indigóval meg nem lehet túl nagyot csinálni és nem fogja be a falat?
2009. szept. 15. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Én ostobaságnak tartom ezt az amerikai módit.Sokkal okosabb,ha képeket és esetleg szép falvédőt teszel a falra.Ezeket lehet cserélgetni is,ahogy nő a pici.
2009. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Projektorral csinálom épp most,a kontúrok már megvannak:)ÉN sima temperával festek,ezt is beszívja a fal hidd el,utána nehéz lesz lefesteni:)

ÉN ezt a mintát csinálom a cseppcsaj szobájának falára,divattervezőt nevelek belőle ha addig élek is:D(ez csak vicc,mmint az erőszak:D)

[link]


Annyi az egész,hogy lementem a képet nagyobb verzsönben és kinyomtatom,majd egy átlátszó kemény fóliára a kontúrokat átrajzolom be projekorba és mehet is:)


Az indigós módszer nem lesz jó,tuti nem,úgyhogy valahonnan muszáj lesz szerválni vagy egy diavetítőt vagy egy projektort.Nem volt gyerekkorodban?Mert azzal is mehetne:)

2009. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ragasztottam. Lehet kapni olcsón gyerekmintás 3D-s figurákat, ragastó csíkokat több féle színben, mintával, vastagságban, hosszúságban. Hasonló színben, mintában választhatsz, mint a baldachin a gyerekágyon. Valamit vannak olyan falra ragasztható magasság mérők is. Nagyobb papírüzletben kaphatók. Akár a bútorokra is ragaszthatsz (bár én nem tettem). Valamint a falra lehet tenni színes polcokat, képeket színes kékeretben. Plafonon nekünk IKEA-s napocskás lámpa van. A falra is lehet tenni figurás lámpákat. Függönyt is gyerekmintássat választottunk, ami nagyon feldobja. Diegoban van több fajta. Nekünk a lepkés van, egyszínű dekorfüggönnyel.

Ragasztás szerintem egyszerűbb, gyorsabb, és ha változtatni akartok a szobán, akkor könnyebb megvalósítani. A festő sem fog annyit morogni :)

2009. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én falimatricát vettem a Baumaxba, de a Bricostorba is lehet kapni. Többféle kis kép van rajta és úgy variálod őket ahogy akarod. Le lehet szedni és újra felragasztani falra, bútorra, stb. Az én babám ágya mellett egy nagy fa van, mellette házikó, virágok, állatkák és egy napocska. Nagyon édes! Én nem akartam olyan mesékből ismert figurákat. Ez így nagyon kis barátságos.
2009. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nyomtatással foglalkozik már beszéltünk róla,hogy nyomtat mesefigurákat (nyomdai nagy méretben) és azt ragasztom a falra. _Volt már aki csináltatott legofigurákat nagy emberi nagyságban. Tök jól nézet ki, szerintem!
2009. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én habszivacsos disney figurákat tettem a falra.Öntapadós és tényleg minőség mert már fél éve fent vannak és nem esnek le.Gulliverben vettem.
2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaterán vettük, a mienk hungarocelből van de nagyon jó.
2009. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

verzsön, na az jó lesz... vicces...:D


Szerintem jó az indigós buli, nem értem, mi vele a baj.

2009. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!