Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánláncról mik a tapaszt...

Borostyánláncról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt róla hideget és meleget is.


Most kizárólag személyes tapasztalatok érdekelnének, nem az, amit csak úgy hallottatok valahonnan.


Kérem, csak olyan írjon, aki használ/használt borostyánláncot.


Köszi előre is a válaszokat.


2013. márc. 18. 08:23
 1/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
68%
a fiam hasznal,oszinten nem tudom milyen hatekonysaggal:-) ha van jotekony hatasa.. akkor el sem tudom kepzelni milyen lenne ha nem hasznalnank... szoval ennek ellenere nehezek az ejszakak, de en kitartoan rateszem 10 honapja:-)
2013. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az én fiamnak is van, és megmenekültünk a hisztitől és az átsírt éjszakáktól. Sokat segített neki :)
2013. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia!Kislányom 3 hónapos kora óta a nap 24 órájában rajta van,pénteken volt 1 éves,2 hónapja szenvedünk a fogzással,semmi sem segít, egyszerűen nem töri át az ínyét..:-( Nem tudom,mennyivel volna rosszabb,ha nem volna rajta,de így egy éjszaka minimum 4 x ébred...Nappal annyira nem nyűgös,elvan,az éjszakák húzósabbak.Szóval szerintem nem rossz,én is hűségesen a nyakában tartom,őt nem zavarja,és még jól is áll neki,de foga sajnos még egy sincsen..és nagyon remélem,hogy nem sokára már lesz!! :-)Üdv:Tamy
2013. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
kisfiamnál használtuk, amíg az utolsó foga is kijött. Szenvedett így is, de ahogy feltettük neki, attól a naptól kezdve sokkal kevesebbet sírt, tudott aludni. Soha nem vettük le, csak mikor tisztítottam, nem zavarta, nem piszkálta, nem akadt be sehova - gondolom ez is aggaszt, mert sokan ezek miatt hurrogtak le engem anno - ehhez persze jó méretet kell választani, és külön csomózású legyen minden szem, hogy ha esetleg szakad, ne essen szét a lánc.
2013. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
10 hónapos kislányomnál 3hónapos kora óta használjuk. A fogzás eléggé megviseli szegényt, de éjszaka soha nem volt rossz alvó. Egy kezemen meg tudnám számolni hányszor éjszakáztunk vele, kb 1,5-2 hónapja pedig teljesen átalussza az éjszakát. Persze azt soha nem fogom meg tudni milyen lenne a nyaklánc nélkül,lehet ugyanilyen.
2013. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is van,sajna nekünk nem nagyon használt.Lehet bennünk van a hiba. :)De minden gyerek más,érdemes kipróbálni.Megoszlanak a vélemények
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem láttatok még gyöngyöktől fuldokló gyereket....azt kívanom, ne is lássatok....de rettenetesen veszélyes, és semmilyen bizonyított hatása nincs!
2013. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te már láttál? Megfulladt a gyereked ettől a lánctól? Esetleg egészségügyis vagy?
2013. márc. 25. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lattam, szerencsére nem a sajátomat!
2013. ápr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!