Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánláncról tapasztalatok?

Borostyánláncról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk nem volt. Kijött az összes foga anélkül is. :)
2010. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresztlányomnál hatott.Egy darabig.
2010. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az bőrre van. Ez nagy tévhit a foggal kapcsolatban, azért, mert régen rátették a kiságyra, hogy hadd rágja a gyerek. A rágás meg jó ilyenkor:)

Viszont a bőre szép lesz és üzletnek sem rossz..

2010. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az én lányom bőre lánc nélkül is makulátlan, gyönyörű :))) A szomszéd kisfiú nyakában fél éve ott a lánc, és csupa melegkiütéses, foltos a bőre. Na ekkor mi van?
2010. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztázásképpen: a borostyán nem más, mint megkövesedett fenyőgyanta. Testhőmérsékleten illóanyagok párolognak, válnak ki belőle. Ezek nyugtató hatásúak. Valóban semmi köze a fájdalomcsillapításhoz, sem a fogak kibújásának milyenségéhez. Egyszerűen csak nyugtató, közérzet javító hatású, úgy, mint pl. a Viburcol kúp, vagy a Chamomilla bogyók, és még sorolhatnám a többi homeós, ugyanilyen hatású készítményt. Ez annyival kényelmesebb, hogy egyfolytában a gyermeken van. Persze, ez sem válik be mindenkinek, mint ahogy minden homeós szernél is ki kell tapasztalni, hogy melyik "használ".
2010. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:08 vagyok, még annyi, hogy nekünk is van, 16 hónapos lányom születése óta hordja. Hát nem egy nyugtalan gyerek, meg kell hagyni. Jó alvó, jó evő, általában nyugodt, nem ijedős, kiegyensúlyozottnak tűnik, fogai elég simán jöttek eddig. Éjszakázás emiatt nem volt, csak az étvágyán vettem észre, hogy valami megint készül. Úgy összességében az általános közérzete jó, nem zökken ki a jó kedélyéből észrevehetően új dolgok hatására, elég jól viseli azokat. Mindezzel csak azt akartam "üzenni", hogy ez talán a láncból kiváló anyagok jótékony hatása is, ha csak kis részben is.
2010. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van,a kislányomnak rendeltem a netről szettben,karkötővel együtt,mert elég korán elkezdődőtt nála a fogzási-mizéria és sajnos elég intenziven.Barátnömtől kölcsönkaptam pár napra kipróbálásra az övükét,mielőtt rendeltem,hogy használ-e.Abban a pár napban,amig hordta a kicsim,sokkal nyugodtabb volt és igy rendeltem neki.Azóta használjuk,kb. 3-4 hós kora óta,vannak időszakok,amikor sokat használ,de viszont van hogy a lánc mellé kell adnom Viburcolt is és még be is kell kennem a kis inyét.Éjszakázni éjszakáztunk már jó párszor,bár a lánc éjjel is rajta van,csak fürcsihez vesszük le.

Sok függ attól,hogy a fogzás épp milyen stádiumban van,mert amikor át akar törni,akkor a legfájdalmasabb és azt csak csillapitani lehet,olyankor szoktunk mi is sokat szenvedni.

2010. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!