Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napkozben keptelen vagyok...

Feketeorsy kérdése:

Napkozben keptelen vagyok letenni a hathetes csecsemot, azonnal sir, amint a feneke az agyat eri. Valami otlet?

Figyelt kérdés
Amint leteszem azonnal bombol, akkor sem hallgat el, ha simogatom, beszelek hozza vagy mellefekszem. Csak ha mar kidolt a faradtsagtol tudom letenni. Van hogy odaig fajul a dolog, hogy azt sem turi, hogy uljek vele, de hat nem is setalgathatok egesz nap.

2013. márc. 18. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem húzza a lábát? Hasfájás esetleg? Nekünk este csinálta ezt a lányom, Infacoltól elmúlt.
2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia.ugyan ez van nálunk is,csak az én lányom már 6hónapos..egész nap aból álok h.fogom,fogom és fogom!már a wcre is vele járok.leteni 2percre nem lehet mert ordit napközben semit nem alszik,még az uton is ordit.egész napos baba,ülni nem lehet vele..fel alá járkálok ugy elvan.sztem soha nem növi ki pedig azt hitem 6hónaposan már jol elesz.sokat volt neked is kézbe mert sztem mi rontottuk el
2013. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerria ***** válasza:

Lehet hogy buta kérdés, de mégis eszembe jutott:

- Próbáltad hasra fektetni?


Másrészről nekem is a pocakfájás ugrott be, de az meg inkább esti tünet a babáknál.

2013. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Üdv a többemberes babát nevelők klubjában:).

Ami nekem segített:

[link]

[link]

[link]


Én szerencsénkre rátaláltam a hordozásra, így legalább hasznosan tölthettem a sétálós időszakot:).

Már 2,5 a lányom, most is érzékenyebb az átlagosnál, de bíztatlak, az idő sok mindenre gyógyír, könnyebb lesz:)! Kitartás!

2013. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Infacolt probaltam, bar lehet kicsit haram feladtam, ket napi eredmenytelenseg utan es a baba szinte utalja az izet, mert amennyit birt szegenykem visszakopott. Amugy szinte csak hason hajlano aludni. Al abat valoban sokat huzza fel, de a keze is allandoan jar...
2013. márc. 18. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet hasfájós, nem tud pukizni, nálunk is volt ilyen. A vállamon aludt el sírva, de szerencsére egy hét után már jól volt. Aztán volt olyan idő is, mikor azért sírt, mert hideg volt a lepedője-ágya, na mire erre rájöttem... így egy meleg plédet tettem alá, és azt már szerette :)

Amúgy mikor hasfájós volt, én úgy sétáltam vele, hogy hason volt és a kezemmel tartottam a hasát, valahogy masszírozhattam neki, mert akkor tudott pukizni.

2013. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csillanyu válasza:
Szia ha az infacolt nem szereti ajánlom az Espumisan cseppet az banän izű az én babám imádta!az infacolt nem ette nekem se!De ne 2napig használd,legalább 10 napig vagy amíg tart az üveg!
2013. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Erus76 ***** válasza:
Mi is kipróbáltunk már mindent a hasfájásra és a Normaflore tette rendbe 4-5 nap alatt, azóta vannak éjszakáink, 12 órát is tud egyben aludni! Előtte 2 hétig nem voltak éjszakáink, nagyon nehéz volt! Ő most 10 hetes.
2013. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Már a kórházban is sétálgatnom kellett vele. Majd minden baba aludt csak mi sétálgattunk egész éjjel (bababarát kórház volt, így végig velem volt a gyerek).

6 hónapos koráig napközben csak és kizárólag kézben volt hajlandó aludni. Utána szépen rászoktattam a kiságyban való alvásra, igaz az elején eléggé leizzasztott. Eleinte csak 20-30 perceket aludt de most már van hogy több mint 2 órát alszik. Sokat sírt, de megszokta.

Legyél kitartó és amikor már nem bírod akkor is próbálj meg kitartani. Nehéz lesz de megéri

2013. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindotoknek a visszajelzest. Meg eddig minden baba leszallt a foldre kuszni, maszni vagy jarni, addig pedig csak kibirom :)
2013. márc. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!