Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérvári anyukák!...

Székesfehérvári anyukák! Tudtok ajánlani jó bölcsit Fehérváron? Melyiket nem ajánlanátok semmiképp?

Figyelt kérdés
Jövőre lenne aktuális, tudom már eléggé el vagyok késve, mert pocakosan v. születéskor be kellett volna íratkoznunk.

2013. márc. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A József Attila utcában lévő bölcsöde nagyon jó, úgy tudom, hogy ott pl. helyben főznek a gyerekekre, nem szállítják, de ez nem biztos. Szinte lehetetlen bekerülni. Most mindenképp irasd be, akkor talán jövőre bekerül. Ez a bölcsi van a Tulipános ovi mellett.

A 8. számú bölcsi is jó, a Tóvároson, de ott meg úgy tudom, hogy kell fizetni bölcsödei térítési díjat kell fizetni.

[link]

2013. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a kígyó utcairól hallottam nagyon jókat, több ismerős gyereke is oda járt. Enyém a szedreskertibe fog járni remélhetőleg szeptembertől.Bízom benne hogy jó lesz, a környezet szép, a gondozónők kedvesnek tűntek:)
2013. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, nem a József Attila utcai tényleg, hanem a Kígyó utcaira gondoltam én is, csak összekevertem, olyan közel van egymáshoz a két utca:)
2013. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 es vagyok igen nekem is eszembe jutott hogy nem e egyről beszélünk :)
2013. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam a Kígyó utcaiba jár (tulipános vagy 3. számú bölcsöde)Imádom, kedvesek, jól bánnak a kisfiammal, pedig nem könnyű eset. Az épülettel vannak gondok, de az udvar és a tető felújítása benne van az idei Szfvári ktgvetésbe. Próbáld meg hátha, az tény, hogy késésbe vagy, de próba szerencse.
2013. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is erről a Kígyó utcairól hallottam jókat.

Mindenesetre muszáj lesz beíratnom mindegyikbe, mert ha visszamegyek dolgozni, valahová járnia kell a gyerkőcnek :)

Köszönöm szépen a segítséget és a válaszokat is :)

2013. márc. 20. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!