Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámnak, hogyan...

8 hónapos babámnak, hogyan főzzem a főzeléket, illetve hogyan főzzek úgy hogy jó legyen a családnak is meg neki is?

Figyelt kérdés
Sajnos idő ügyileg nem igazán vagyok eleresztve, ahol tudom próbálom megfogni a perceket, mert sajnos nincs nyolc kezem és mindennapos segítségem, hogy minden dolgomat elvégezhessem a 8 hónapos kislányom mellett. Ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy milyen ételeket ehet meg amiket mi is, és hogyan és mit főzhetnék neki gyorsan és finomat?

#8 hónapos #étkeztatése
2013. márc. 19. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl a krumplifőzeléket habarva készítem, azt adhatom e neki?
2013. márc. 19. 09:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden főzelékbe Sinlac pépet kevertem, ezzel sűrítettem. Habartat még tegnap evett először. 1 éves.
2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 8 hónaposnak főzhetsz úgy is, hogy felteszed a levest (pl borsó, zöldbab, brokkoli) mintha magatoknak főznéd, csak jóval kevesebb sóval, fűszerek nélkül, bele egy krumpli, és mikor megfőtt, kiszeded neki, a tiéteket pedig utána ízesíted, befőzöd. Én a kisfiamnak, és most a kislányomnak is így csinálom. Úgyis krumplival kell nekik sűríteni.

Húsleves levet husival fagyasztottam le neki, ebben bármikor tudok neki egy két zöldséget megfőzni 15 perc alatt, és még az íze is jobb, mintha magában főzném a zöldségeket.

2013. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
utolsoval egyet értek nem is irom le ugyanazt :)
2013. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. ápr. 6. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!