Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megtanult állni a...

Amikor megtanult állni a babád, alvás helyett nektek is csak állt a kiságyban?

Figyelt kérdés
Eddig lefektettem és morgott,nyögött,altatta magát,1-2 perc és aludt..nemrég felállt magától,azóta megy a kínlódás,lefektetem,feláll,még el sem lépek a kiságytól,már áll,ezt játszuk egy óráig,pedig majd elájul a fáradságtól..Ti mit tettetek?
2013. márc. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyanígy volt:) éjjel is ha felébredt,mindjárt állt, és nem bírtam visszaaltatni.

miota mozgott, tehát forgott, mászott, elalváskor mellette maradtam, csak ez segített. biztos van jobb megoldás is, mert errol késobb le kell szoktatni:)de igy tunt a legegyszerubbnek akkor.

2013. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor otthagytam, nem fektetgettem állandóan. Ha már nagyon elfáradt, lefeküdt magától is.
2013. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyan ez volt. Én oda vettem magam mellé az ágyunkba ez kb fél évig ment utána mikor meg tanult menni meg beszélni akkor kijelentette hogy ö a kiságyba akar aludni. Most 3 éves és még mindig egyedül alszik el, kivéve délután mert akkor még tv mellett alszik el, utána fel kell kelnem mellöle mert zavarja ha ott fekszem mellette az ágyon.
2013. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!