Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos baba újra enne...

4hónapos baba újra enne éjjel? Vagy valami más a probléma? Rángatja a lábát, meg üvölt, de miért csak éjjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kisfiam a héten 4 hónapos. Két hónapos kora óta szépen átaludta az éjszakát. Kb. két hete úgyanúgy letesszük este 8 óra fél 9 között aludni mint szoktuk és hajnali 2 kor menetrendszerüen felkel, elkezd nyögni, nem kell se cumi, se viz, se tea. És jön az üvöltés. Már volt hogy megetettem, bár megette az adagját, aztán megint jött a nyögés és a lábrángatás. szerintetek lehet hogy újra éhes, függetlenül attól hogy eddig nem evett éjjel? Sose volt hasfájós. Volt esetleg köztetek olyan akinél a hasfájás igy később jelentkezett? Mi mindig mondtuk h szerencsések vagyunk, hogy nem kell éjszakáznunk, de most egy rémálom az egész... Amúgy nappal teljesen kiegyensúloyzott és mosolygós baba .Ha tudtok segitsetek köszi!

2013. márc. 19. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

a lábrángatás hasfájásra utal

a hasfájás ebben a korban is elkezdődhet.

anyatejes vagy tápszeres?

szintén 4 hós kisfiam a héten !

2013. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocsi entert ütöttem folytatni akartam

szóval az enyém is ennyi idős,.

kérdem hogy : büfizik eleget? kakil eleget?

mellesleg minél nagyobbak annál többet esznek,ezt tapasztalom én is,igaz ő anyatejes éjjel 1 szer ébred enni csak,

2013. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy a hasa fáj, nekünk is később kezdődött olyan 5 hónaposan, és kb. 7 hósan még rosszabb lett (gondolom hozzá jött a fogzás is), kb. fél évesen kezdtem el neki Infacolt adni, és elég sokág, kb. 10-12 hónapos koráig adtam folyamatosan (általában csak éjszakára, vagy nappal kb. kétszer ha kellett, plusz éjszakára).

Lehet, hogy még fogacska is jön, így dupla élvezet szegénynek. Nálunk is így volt, nappal happy, éjjel rettenet. Volt egy 2-3 hónap (olyan kb. 6-9 hónapos korában), amikor minden éjjel kb. fél óránként, óránként ébredt. Én akkor magam mellé vettem és mindig szopizott egy keveset, és elaludt utána. És még a hozzátáplálásra sem foghattam, mert kb. egy éves koráig nagyon keveseket evett, szinte csak szopizott, mégis fájt a hasa, úgyhogy szerintem simán lehet, hogy most kezdi a hasfájást szegény :(.

2013. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba, az adagjait szépen megeszi, ugye nincs is azzal gond, sőt néha vissza is kell fognom h ne egyen annyit. De most már pár hónapja az is szépen beállt, hogy mennyit eszik. Mondjátok, ti hogy birtátok EGY éven keresztül a nem alvást??? Minden elismerésem... Hát akkor kipróbálunk pár hasfájós csodaszert...
2013. márc. 19. 12:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam, pár hete állt be az adagja ami jól is esik neki, nem csak fal. :)
2013. márc. 19. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig szerencsésnek érezheted magad, hogy csak 1x kel fel éjjel. Az én babám is 2 körül kel, visszaalszik 1-2 órára, de utána már nem igazán akar aludni csak nyöszörög. Hát szerintem most ilyen időszaka van a babádnak, gondolj arra, hogy ezen is túl lesztek egyszer
2013. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már lassan másfél éve bírom a nem alvást :).

Valahogy nem visel meg, talán azért, mert reggel elalszik olyan fél 8 - fél 9-ig, és így ki tudom aludni magam. Bár sokszor éjjel nem tudok vissza aludni, csak agyalok mindenféle hülyeségen, de valahogy nappal nem érzem az alvás hiányt (szerencsére).

2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!