Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet néha nagyon piros...

Mitől lehet néha nagyon piros foltos 1 éves babám pofija?

Figyelt kérdés
Már majdnem mindent eszik.Allergia lehet valamira?Csak a pofija ilyen.Vagy a hidegtől?Tejet még nem kap!!!
2013. márc. 20. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hidegtol is lehet, szel is kifujhatja, es elofordulhat hogy ez 2-3napig olyan is marad. Seta elott kend be neki, vannak kimondottan kisbaba arcra valo kremek
2013. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagyon száraz és piros lesz a bőre azt nevezik "hidegekcémának" is. A hideg széltől lehet. Kend neki zsíros krémmel, nekünk ilyesmire nagyon jó a frezyderm babakrém (a lányom egyébként sajnos ekcémás, de neki is nagyon jó).
2013. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ezt a krémet hol lehet venni?Gyógyszertárba?Mennyibe kerül?Egész testére lehet kenni?Illata van? :) Köszi

2013. márc. 21. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban is lehet, de én netről rendelem, mert így még mindig olcsóbb. 2000 ft egy kb 2 havi adag. kislányom egész testére használom, mert ekcémás, és ez a legjobb neki, de egyébként popsikrémnek szokták használni. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős.
2013. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, h a mindennonek.hu oldalon szoktam rendelni.
2013. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Azt még had kérdezzem meg,hogy milyen,zsíros vagy vízes inkább?Köszi szépen a segítséged :)
2013. márc. 21. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább zsíros, de könnyen beszívódik.
2013. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!