Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásról vélemények?...

Babaúszásról vélemények? Tapasztalatok? Hogy fejlődött? Hány hósan vittétek?

Figyelt kérdés
Mi most múltunk 3hónaposak és jöv héten kezdjük ezért kiváncsi vagyok mindenre.Ja és kismamik milyen fürdőruciba mentek?
2009. szept. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Három hete kezdtük, öt hónapos a fiam.

Nekem nagyon pozitív eddig, akkor is, ha néha van egy kis elkeseredés a babám részéről. Imádja a vizet, de azt nehezen tűri, ha az arcába megy. Ma volt az első víz alá merítés, a másodiknál kicsit elsírta magát, de remek az "oktatónk" és fél pillanat múlva már ugyanúgy pancsolt tovább.

Nem azért viszem elsősorban, hogy fejlődjön, hanem azért mert nagyon jól érezte magát itthon az első pillanattól a vízben és szerettem volna, ha van lehetősége nem csak a kádban hancúrozni.

Egyelőre főleg azon érzem a fejlődést, hogy nagyon összekovácsol minket, mert hármasban megyünk mindig. Hihetetlen büszkeség tud eltölteni, nagyon jó érzés.


Én szimpla strandolós bikiniben vagyok. De ezt nem nagyon értem, miért kérdezed.

2009. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretném vinni a babámat, de ő még csak 2 hét múlva lesz 3 hónapos. Csak jókat hallottam róla.
2009. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a bikinit azértt kérdem nehogy odaállitsak 2részesbe miközbe mindenki egyrészesben van.jobb félni mint megijedni.:)
2009. szept. 17. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy éves, 3 hónapos kora óta két hetente megyünk babausziba. Nagyon szereti, mit szereti: imádja!!! Arról nem is beszélve, hogy közös családi program, apa is ott van velünk a vízben, és közösen csináljuk a gyakorlatokat.

A mozgásfejlődése és az immunrendszer erősítése miatt is nagyon hasznos, na meg amiatt, hogy nagyobb korában ne legyen "víziszonya", ne féljen a víztől.

Az esti fürdetéseket is azóta imádja, amióta babaúszás van, ki sem akar szállni a kádból! (Persze ehhez kell egy nagyon jó, kedves és türelmes oktató, aki a szülőt is tanítja, a miénk szerencsére ilyen)

A fürdőruhán ne rágd magad: mindenki abban van, ami éppen van neki otthon. Én speciel egyrészesben járok, mert nem szeretem kirakni a hasamat, de nagyon vegyes: néhányan egyrészesben, néhányan bikiniben vannak. Nem divatolás kérdése: minden a babákról szól!

2009. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, menj nyugodtan bármiben, nem az lesz senkinek a lényeg, tényleg :)

Megkérdezhetem, hogy hova fogtok járni?

2009. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia.pilisvörösváron
2009. szept. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!