Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 16 hónapos...

Mit csináljak? 16 hónapos kislányomnak 3-4 naponta van csak széklete! Adok neki gyümölcsöt is! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyümit kap? Nálunk az alma, a banán nagyon hasfogóak. Iszik eleget?
2013. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Banánt nem nagyon adok neki max ha aznap kakilt. Almát sűrűbben, inni csak víz mikor hogy.
2013. márc. 20. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld szerintem többször kínálgatni, esetleg hígított (nagyon) gyümölcslével, cukor nélküli gyümölcsteával, hátha úgy jobban csúszna az innivaló.
2013. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ezzel szenvedünk. Ami bevált: szilvás bébiétel vagy szilva bármilyen formában (lekvár, befőtt), Laevolac szirup, paradicsomos ételek és meglepetésemre a Zabálom keksz. Nem tudom, mi van benne, de ha sikerül megetetnem a lánykámmal (14 hónapos), akkor másnap produkál is lágyabbat. És persze sok vizet itatok vele, néha teát is vagy őszibaracklevet. Ja, és a körte is használ.
2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3-4-5 naponta kakil. Próbálkoztunk mindennel, semmi nem vált be. Még a laevolac vlt jó ha már tényleg soká kakilt. Amúgy nem fáj neki a hasa, nem érez ingert a kakira, Most már 4 éves és még mindig 3-4 naponta kakil. Ő ilyen.
2013. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen attól tartok a Rebeka is ilyen lesz, amúgy nem fáj neki amikor kakil és nem nagyon kemény normál állagú.

Azért köszönöm mindenkinek a körtét még megpróbálom.

2013. márc. 21. 10:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és a Zabálom kekszet hol lehet kapni és milyen márka????
2013. márc. 21. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A Detki gyártja a Zabálom kekszet, szerintem a nagyobb helyeken lehet kapni, nálunk a kisboltban is lehet, úgyhogy tescoban meg ilyen helyeken biztos. Amúgy nagyon kemény, ezért én nyitva hagyom, és pár nap alatt szépen megpuhul, akkor egyedül is tudja enni, de szoktam teába vagy tejbe is áztatni, tegnap pedig a krémtúróba tettem, mert amúgy nem szeretu annyira :) trükközni kell :)
2013. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. márc. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!