Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomnak hány...

Nittababy kérdése:

6 hónapos kislányomnak hány ml teát kéne inni naponta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát amennyire szomjas??
2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy. De ha sokat szokott akkor próbáld meg nem annyira édesre csinálni a teát.
2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
na jó oké ennyit én is tudok csak nem isza megcsak a hippes alma teát ésazmeg olyan finom neki hogy égész nap eliszogatná!!
2011. aug. 22. 15:15
 4/15 A kérdező kommentje:
ja és ez már készen van nem kell ízesiteni csak vízbe összekeverni!
2011. aug. 22. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor add neki fele viz, fele t ea, vagyis gyengebben.
2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom is azt issza, csak feleannyit teszek a vízhez, mint amennyit ír.

Vagy almalé-víz (felesben). A sima vizet nem issza meg.

Amúgy ő is 6 hónapos, naponta olyan 2-3 decit iszik meg minimum. De van, amikor 4 decit is megiszik.

2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az en fiam lassan 8 honapos, szinte csak vizet iszik, abbol min. 2 decit naponta. De meg haromszor kap tapszert. Neha adok neki izesites nelkuli mecsek baby teat.
2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért nem vizet iszik? Ha egész nap iszogatja az előre ízesített teát, el fognak romlani a fogai. Ha még nincs foga, a fogkezdemények ott vannak az ínyében, rossz fogai lesznek. Csak az édes, édesített ízeket fogja kedvelni, és jön a többi probléma....

Úgy teszel, ahogy jónak látod, ez az én véleményem.

2011. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kedves utólso ebben teljesen igazad van de ha a te kislányod nem inná meg se a vizet sem az ízetlen teát akkor mit adnál neki? ugyanis az én kislányom mindent kiköpött van egy csomó teám de nem hajlandó csak ezt az egyet meginni!!
2011. aug. 23. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Akkor ízesítetlen teát, pl: mecsek Baby adnék, és igenis próbálnám a vizet, és minél kevesebb granulátumos teát. Nehéz, de úgyis annyi "vackot" fog később enni,inni (nemcsak a te gyereked, az enyém is, mindenkié) hogy legalább a cumisüvegből, állandóan ne az édes tea rongálja a fogait.

Nem kell azt tenni, amit én írtam, de én így gondolom helyesnek. Annyi bajt okoznak a fogak egy életen át, amennyire lehet, ne rontsuk el mi magunk.

Meg az édesített tea eltelíti a gyomrát, nem eszik, keveset eszik,stb....

Sok sikert!Mindenki tegyen úgy, ahogy jónak, könnyebbnek látja!

2011. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!