Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vicces felsorolást keresek!...

Vicces felsorolást keresek! Megvan esetleg valakinek ez a szösszenet?

Figyelt kérdés

Valamikor régen olvastam egy vicces listát, ami az anyaságról, anya-baba kapcsolatáról szól. Olyanok voltak benne, hogy a baba átszellemülten a szemedbe néz, miközben kakil. Persze ez ennél jóval humorosabban volt megfogalmazva. :D

Megvan esetleg valakinek ez a szösszenet?



2013. márc. 21. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy mire gondolsz, de azért megkérdezem. Nem egy hosszú felsorolásról van szó, aminek az a lényege, hogy a gyerekvállalással miben változik meg az életed, és ez viccesen le van írva?

Mert abban van egy ilyen rész, hogy megtanulsz nyitott ajtóval sz.rni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben

és mereven néz téged.


Mert ha erre gondolsz, akkor itt megtalálod a teljes szöveget:

[link]


Egyébként van benne igazság.:)

2013. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez aaaaaaaaaaaaaaz! Köszi szépen!

Én minden alkalommal könnyesre röhögöm rajta magamat, főleg azért, mert sok benne az igazság.

Kedves barátnőmnek nemrég született babája, neki akarom elküldeni. Most már ő is tudja, miről beszélek ;) :D:D:D

2013. márc. 21. 11:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ezen én is nagyon jót nevettem!! Köszi. :) Vannak benne nagyon jó mondatok! :))
2013. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Off! Ezen annyit nevettem,majd bepisiltem, a 9 hónaposom meg csak nézett.
2013. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg tök jó, én nem ismertem eddig, de köszi kedves kérdező és 1.válaszoló, hogy eljuttattátok hozzánk is. :)
2013. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon joooo.... :):):)
2013. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már olvastam régebben, de nagyon jó volt vele újra találkozni! Az elején még be akartam ide másolni pár idézetet, ami a legjellemzőbb ránk (2 és fél éves és 6 hónapos fiaim vannak), de aztán rájöttem, hogy kb minden második igaz:)
2013. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez ezer éves már. Haláli.
2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként van folytatása is, már beszélő totyogó gyerekekről...
2013. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a folytatást, kedves utolsó?
2013. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!