Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejes babáknak tényleg...

Az anyatejes babáknak tényleg később indul meg a fogzás? A ti bébiteknek mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább genetika, bár ha a cicire gyakorolt hatását nézem még örültem volna, ha még húzzuk: 2 hete bújt ki az első, a 2. is áttörte az ínyét. 8, 5 hónapos
2013. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
8 hónapig anyatejes volt a lányom,3 hónaposan jött ki az első két foga.Most 13 hónapos és 13 foga van.Nem hiszem hogy összefüggés van a két dolog közt.
2013. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyiknek egy évesen kezdett el kinőni az első foga, a másik gyerekemnek fél évesen. Nincs összefüggés a szoptatással.
2013. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam... Anyatejes gyerekemnek 4 hósan jöttek ki az első fogai.
2013. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes, 7 hónapos lesz 3 nap múlva és 0 foga van :-)
2013. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk valami már most van. :)

de gondolom csak csíra..

3 hós.

2013. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam,de legalább tudom mire fogni,hogy a lányom még fogatlan:-)De tényleg,az első lányomat nem tudtam szoptatni,tápszeres baba volt,4 hónaposan már 2 foggal,5 hósan 4 foggal büszkélkedtünk.A kisebb lányom nem kapott egy gramm tápit sem,csak anyatejes volt 6 hós koráig,azóta mindent eszik,de még szopik is mellette napi 4 alkalommal minimum,március 15-én volt egy éves,és még nincsen egyetlen foga sem:-)Bár szerintem inkább genetika lehet.Azért remélem hamarosan legalább egy fogacskája előbújik.
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 21. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!