Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről a babakocsiról vélemény?

Erről a babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék utazásokhoz kicsi sportkocsit venni (a 3 funkciós kocsink sportrésze elég nagy). Nyáron elég sokat utazunk és a most 6 hónapos kisfiamnak kéne.


A kritériumok: kupola, dönthető legyen, bolygós kerekű , lapra csukható.Ja, és mivel 2.-ik babakocsi lenne ezért 20e-nél nem drágább.


Ezt néztem ki, vélemények?


[link]


2013. márc. 21. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak, de én 6 hónaposnak nem vennék ilyet. A láb részénél felhajtható? mert nem úgy tűnik. A 6 hónaposnak szerintem kell még, hogy a kocsinak legyen teljes fekvőfelülete.
2013. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez esernyőre csukódik nem? Ha nem akkor bocsi. Nekem olyan gagyinak tűnik az anyaga tipikusan ez a csuklós nyaklós babakocsi bár ha csak utazáshoz használjátok akkor lehet megteszi.

Én használtan vettem nemrég egy mamas&papas Ora-t dönthető (ennél jobban mint amit linkeltél) lapra csukódik, rugózik, masszív a kupolája sem ez a vékony anyag amit első szél elfúj. 17 ezer volt. De tudom, sokaknak nem fér bele a használt babakocsi úgy értem, nem szeretnek használtat venni.

Barátnőmnek ugyanilyen kinézetű Bertoni sportkocsija van

[link]


pár ezressel olcsóbb, ugyanezt tudja kb.

2013. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom h felhajtható-e a lábrésze, majd bemegyek a Brendonba és megnézem. A 3 funkciósunknak felhajtható, de az bazinagy kocsi :)

Most 6hós, nyáron mire utaznánk 8-9-10 hós lenne.

2013. márc. 21. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, az én gyerekem 6 hónaposan utált teljesen vízszintesen feküdni, kicsit már meg volt emelve neki a háttámla. Úgyis szeretnek kiváncsiskodni ennyi idősen, nyáron meg már ülni is fog tudni:)

[link] Ezt is ajánlom, és csak 5 kg.

Vagy ezek: [link]

2013. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a bertoni ezen típusairól csak rosszat hallottam. Főként, mert tolás közben folyamatosan rugdalják a kocsit.
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

jó, viszont ez tényeg esernyőre csukható...:)

Nézd meg a bertonikat, azok is jók. Viszont ha tudod akkor próbáld ki élőben, mert nem mindenkinek kényelmes, könnyen belerúg az ember a tengelybe. (legalábbis a starnál, a foxyt nem ismerem)

2013. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy rugdalják? :) Ki rugdalja? :)) Nekem egyik gyerekem se rugdalta a babakocsit max. elvétve.
2013. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek rugdaja, hanem aki tolja:)
2013. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, a Bertoniról Én is csak rosszat hallottam :S
2013. márc. 21. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy tuti szupi kocsi! Csak sajna 8 kg :(

2013. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!