Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el átlagosan...

Mikor kezdenek el átlagosan kúszni a babák?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 hónapos és már forog hasról hátra és vissza, de még nem akar kúszni! Valahol ezt hallom, hogy 8 hónapos korig meg kell tanulniuk kúszni, valahol azt, hogy 9-10 hónaposan is ráér! Most akkor szerintetek melyik az a hónap, amikor már maximum kell kúszni?
2013. márc. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lànyom is 7,5honapos, most kezdett el kuszni néhàny napja. szerintem mivel minden baba màs,nincs erre szabàly, majd beindul a te babàd is,még nincs lemaradva semmirol,ne aggodj.
2013. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kúszás nem olyan fontos dolog, mint pl. a mászás. Vannak babák, akik ezt a lépést ki is hagyják, mégsincs semmi bajuk.

Dévény gyógytornász mondta, hogy a kúszás nem egy fontos mérföldkő a mozgásfejlődésben.

2013. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így van, a kúszás nem olyan fontos, a mászás is ráér, csak ne maradjon ki, az a fontos, a fiam 8 hónapos betöltése előtt 1 héttel kezdett kúszni, szerencsére esze ágában nincs felkapaszkodni, úgyhogy attól nem félek, hogy feláll :) majd ráérez, nyugi! Nincs elkésve semmivel, sőt, örülj neki, egy ismerősöm kisfia 8 hónaposan egyedül ment....
2013. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én kisfiam nem is kúszott,7 hónaposan egyből mászott.

egyébként a nagy könyv szerint:

7-8 hónaposan kúsznak

8-9 hónaposan másznak

10 hónaposan felállnak

2013. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.bocsi nem felállnak hanem feltérdelnek a 10.hónapban.aztán a felállás.
2013. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam épp 1 éves de még sosem kuszott. Annál többet négykézlábazik.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!