Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? Egyedülálló...

Mit tennétek? Egyedülálló anyák? Hogyan viselné a baba?

Figyelt kérdés
14hónapos a kislányunk.Párommal egyre rosszabb a kapcsolatunk,szinte már nem is szólunk egymáshoz.Se csók,se semmi.Nem is segít,meg a családja sem,néha teljesen kivagyok.Azt fontolgatom elhagyom.
2009. szept. 17. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi megoldás nincs?Nem tudnátok még megbeszélni? a babának most könnyebb lenne mint 4 vagy 5 évesen!Hogy tenni mit tennék azt neked kell tudnod mert csak te tudod milyen a helyzet de Én próbálnék még egy utolsó megbeszélést ha az sem segít akkor kezdenék gondolkodni.Van hova menj van aki segít Anyud vagy más?
2009. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hugommal vagy egy közös lakásunk,oda tunánk menni,(fél szobába)szóval nehéz lenne.Anyukám heti egyszer tud vigyázni a kicsire.szerintem várok még,azt nem tudom mire,beszéni nem lehet vele,már megpróbáltam párszor,de mindig azt kapom,hogy Ő dolgozik,én nem,és hogy nekem ez a dolgom.Mindig fáradt,nem járunk sehova,nem vagyunk kettesben,a családja is bánt,de sose áll ki mellettem,pedig nekem van igazam(kivülállók szerint is.)El vagyok keseredve
2009. szept. 17. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:

És szerinted megoldás, ha elhagyod?

Nem rosszindulatúan kérdezem, de mit old meg?

Még magányosabb leszel szerintem.


Nem tudnátok elutazni egy pár napra, hogy kicsit összekovácsolódjon újra a család?

Gyerkőccel hogy viselkedik?


A családdal nem kell foglalkozni.

Nálunk is mindig megy a fúrás, de én már belezsibbadtam, és nem érdekelnek.

Úgy kezelem őket, mintha nem is léteznének.

Ez igazán ne legyen válóok!

2009. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A "családdal nem kell foglalkozni" alatt a párod családját értem, nem a tiéteket... eléggé félreérthető lett, bocsi.

2009. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak, hogy itt tartotok. Ha a férjed nem akar elmenni sehová, legalább néha kérd meg anyukádat, hogy vigyázzon kicsit a babára és menj el akár barátnődhöz, akár a testvéreddel pl. fagyizni, sétálni, csak beszéld ki magadból. Nem tudom, mióta tart ez a helyzet, de én is inkább arra biztatnálak, hogy küzdj a házasságodért, igaz, azt pedig csak te tudod, hogy eddig mennyit küzdöttél és mennyire találtál elutasításra. A férjednek mondtad már, hogy elhagyod, ha ez így folytatódik? Mert a férfiak csak a "sokkból" értenek sokszor. Esetleg költözz el pár napra, hétre és akkor meglátjátok, hogy működik-e külön vagy bebizonyosodik, hogy nem tudtok egymás mellett élni. Megmondom őszintén, most kicsit szégyellem magam, mert tegnap férjemnek nehéz napja volt és nekem ez az egy nehéz nap is nagyon rosszul esett, hogy türelmetlen volt velünk, pedig egyébként egy mintaférj és apuka. Hozzátok képest ez semmi. :( Szóval szerintem próbáld meg a "sokkal" felébreszteni, de válásra még ne gondoljatok. A családjával meg ne törődj, kapcsold ki az agyad, mutasd feléjük, hogy nem érdekel, amit mondanak rólad, ha közönyösséget látnak az emberek, akkor általában abbahagyják és vesztesként vonulnak vissza. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!ha rászólok,akkor foglalkozik a gyerekkel.A csalája,főleg az anyja a probléma,mert állandóan kritizál,bánt,amit ő sosem vesz észre,éllítólag ilyen a természete,a gyereket szereti,de nem vállalja el sosem,de pofázni azt tud:hogy mit főzzek,hogy mossak,a gyerekkel kapcsolatban mindenbe beleszól,ja de csak üzenget,mert ugye nem találkozunk sűrűn(hál isten),de még így is kiborít.Az a baj,hogy már én sem érzem azt a párom iránt amit kellene,nem a férjem,mert nem akar elvenni,de még várok,a gyerek miatt.
2009. szept. 17. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van kire bíznod a babát, csinálj magatoknak egy szabad hétvégét!

Szervezd meg!

Menjetek el valahova, hogy kizökkenjetek a hétköznapokból!

Nekem úgy tűnik, eléggé depressziós vagy, muszáj lesz valamivel kizökkentened magad a taposómalomból.

Az írásod alapján a párodnak sem ártana...


Az anyóssal meg mit foglalkozol?

Ha nem is találkozol vele, akkor meg nem kell vele törődni, hogy mit mondd!

És kivel "üzenget"?

Annak kell megmondani, hogy nem vagy kíváncsi az üzenetekre.

Nehogy már egy idióta miatt annyira felhúzd magad, hogy már költözésen gondolkozz!


Persze a Te dolgod.

Nem lehet, hogy mégis úgy érzel a párod iránt, csak iszonyúan belemélyedtél a depressziódba?

Nagyon összejöttek a dolgaid.

Szépen lassan tegyél helyre mindent, és meglátod, nem olyan borús a helyzet! (remélem legalábbis)

2009. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom:)
2009. szept. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!