Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért röfög és horkol 7...

Miért röfög és horkol 7 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Ez a legújabb szokása,kb. 1 hete.

Nincs megfázva,szimplán csak röfög. :-)

Tetszik neki,hogy ezt is tudja? Horkolni általában éjszaka szokott. Vigyem dokihoz?


2013. márc. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyobb az orrmandulájuk még.az én kisfiam is horkol,látta fül orr gégész,azt mondta nincs vele teendő egyelőre.

azért ha beteszel egy hidegpárásítót,az lehet nem árt.

2013. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam novemberben múlt 2 éves. Kb 1 éve azt csinálja, mint a tiéd. Decemberben voltunk gyermek fül-orr-gégészeten. Azt mondta a doktornő, hogy még várunk pár hónapot, és ha nem javul a helyzet (ez elég sok fülgyuszival is jár), akkor kiveszik a orrmanduláját. Épp holnap megyünk megnézetni a Heim-be.:-(
2013. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 1 éves és mindig is horkolt. Nálunk nincs semmi szervi probléma, egész egyszerűen olyan mélyen alszik, hogy teljesen elernyednek az izmai és azért horkol. Általában az is megfigyelhető nála hogy amikor nagyon fáradt, akkor horkol nagyon. (fáradt, mélyen alszik)Néha hangosabban, mint a férjem!

Röfögés is volt nálunk, de azt "kinőtte".


Szerintem figyeld meg, hogy mikor és mennyire intenzíven horkol,milyen pozícióban aztán én megemlíteném a dokinak.

2013. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mi kislányunk is kb:7-8 hónapos korától röfög,nagyon tetszik neki,én meglepődtem,h ilyet is tud,nagyon cuki,ha meglát egy állatot egyből röfög,sztem ezt szórakozásból csinálják
2013. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!