Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor már hisztizhetnek a...

Ilyenkor már hisztizhetnek a babák? 10 hónapos a kisfiam, és ha valamit nem szabad, hiszti szerűt csap, nagy ordítás és könnyek nélküli sírás. Mi ez és mit lehet tenni ellene? Hogyan kell ilyenkor viselkedni a szülőnek, meddig érdemes ezt engedni?

Figyelt kérdés
Szoktam figyelni, hogy minél kevesebb olyan dolog legyen körülötte, amivel nem szabad játszani, befalni. El szoktam magyarázni miért nem szabad az adott tárgyal játszani, vagy tehéntejet miért nem kaphat, és hogy eljön az idő, amikor mindent ehet, amit mi eszünk.

2013. márc. 16. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam 7 hós és ugyanezt csinálja, gondolom az akaratukat így fejezik ki, és próbálgatják, mit szabad, mit nem. Ha van rá mód, kicserélem egy játékkal, akkor nem sír. Ha muszáj elvenni, hát elveszem, elmondom, hogy nem szabad, adok más játékot, cumit, próbálom megnyugtatni.
2013. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen hisztizhet de ez még olyan hisztinek az előszele figyelem elterelés az bejön
2013. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hosszabb magyarázatna ne fogj, inkább figyelemelterelés. Ez még nem tudatos hiszti az egy kicsit később jön.
2013. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én drága 11 hónapos kisfiam 2 napja hasra vágja magát,ha valami nem tetszik neki.:(
2013. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónaposom hasonlóan viselkedik(fiú)én is figyelemelterelést alkalmazok.Határozottan mondom neki:NEM,nem szabad mert... és elkezdi a hisztit én semleges arcot vágok és megvárom míg abbahagyja,adok neki valami játékot,néha eldobja az idegtől,várok és egyszer csak abbamarad a hiszti.
2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!