Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sulyos hasmenes 4 honapos...

Sulyos hasmenes 4 honapos babanal tanacsot szeretnek?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak 3 napja nagyon megy a hasa , minden eves utan 5 percen belul ki is jon belole, hanyni nem hanyik de a kaki nem is nevezheto kakinak csak mint a zold viz....

es rettenetesen budos, de olyan , hogy rendesen meg lehet tole szedulni...

Ma bevittem a korhazba /London-anglia/ es 3 ora varakozas utan , megnyomta 2x a hasat az orvos es azt mondta,hogy semmi komoly es majd elmulik. Mondta,hogy normalis a szine a babanak meg mozog rendesen..... es ezzel el is kuldtek.

Nahat koszonom szepen nagyon sokat segitett....jellemzo...

megis mikor menjek akkor vissza, ha mar mozogni sem mozog???

Tudnatok nekem valami hazi megoldast javasolni, mert mar nagyon aggodom szegeny kicsiert....


2013. márc. 22. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vidd máshová,, mert ha kiszárad akkor az tényleg gáz lesz...kellene adjanak vmit. Akár magán úton is!!!
2013. márc. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is elvinném máshova!
2013. márc. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Addig is, míg eljutsz vele másik dokihoz, próbálj egy kis almalevet itatni vele, itthon lehet kapni egy hipp ors 200 nevű almaital, az székletfogó. Nemtudon kint is van-e.Csak pár kortyot. A sárgarépa is fog. A normaflore is javít a helyzeten, nekem 2* fél ampulláz kellett itatnom a lányommal, akkor volt 4 hónapos. És itass vele nagyon sok folyadékot! Nekem azt mondta a gyerekorvosunk, hogy cukrozzam-citromozzam a teáját, ilyenkor nem baj, de így sokkal jobban isszák és ez a fontos!
2013. márc. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért ez döbbenet. Egy baba hamar kiszáradhat. MIlyen ott kinn az eü? Ezek szerint rosszabb, mint nálunk. Vidd máshová! Remélem jobban lesz hamar!
2013. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs magánorvos?

Itthon én is az ORS 200-at ajánlanám.

2013. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

en is kulfoldon elek masodik lanyom szinten 4 honapos (ma:)

Amit tehetsz: Normaflore

vagy ha tapszeres: rizset fozol, a levet leszurod es abba rakod a tapszert (nagyon jo modszer! ), naponta tobbszor is lehet.

jobbulast!

2013. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolso vagyok :

tenyleg nem kell tulreagalni, de ha mar nagyon sokszor kakil vizeset, akkor menj maganorvoshoz. Az a gaz, ha ver is van a kakaba.

Probald ki a rizst.

2013. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom kint lehet-e kapni mi hasonló helyzetben ezt kaptuk

Protexin Restore por gyerekeknek 15x csecsemőkortól adható

2013. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és Tasectan 250mg hasmenés elleni szert
2013. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok, most jut eszembe, mi a Pro-Kid-et használtuk, mikor pocakbajok voltak!
2013. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!