Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jároka, igen-vagy nem?

Jároka, igen-vagy nem?

Figyelt kérdés
Babàm elkezdett kuszni. nem szerettem volna jàrokàt,de azért nyilvàn praktikus,és biztonsàgosha abba jàtszik,hiszen a baj hamar megvan és minden màsodpercben nem lehet rajta a szemem. akik nem hasznàlnak,azok hogy oldjàk meg a gyerek ezen irànyu felugyeletét??
2013. márc. 22. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi vettünk, addig maradt meg benne, amíg el nem kezdett kúszni, szóval nem tudjuk kihasználni.

Nálunk abszolút bababiztos a lakás. A nappali ajtaján rács is van, oda be tudom zárni, ha kell. A polcokon az ő magasságáig csak olyasmi van, amit lerámolhat. A nappaliban nincs üvegajtós bútor. A konnektorokban dugók.

Nagyjából így.

2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Járókától függetlenül kell a lakást babaiztossá tenni. mert jarokában sem lehet mindig az a ygerek.


nekem elsö lányom imádta az volt a játszótere, de 8 hós kora felett már nem kellett.

elötte az volt a nappaliban a fekhelye játszósa.


második soha nem volt benne, valahogy másképp alakult.

2013. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van járókánk, de soha nem maradt meg benne a fiam. Hiába álltam mellette pl. a konyhában, és mondjuk főztem, ő addig sírt tiszta erőből, míg ki nem vettem. A megoldás tényleg az, hogy amennyire lehet, bababiztossá kell tenni a lakást, és mindig a közelében lenni. Nem volt semmi probléma, azok inkább ott kezdődnek, amikor már jár is! :)
2013. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekunk van, abban van napkozben. Bar o meg kicsi 3 honapos. Sok jatek van, nagy a jaroka is szoval tud ida oda "mozogni". Viszont ha a babad mar kuszik szerintem ne vegyel. Pont hogy addig jo kb.

arra, hogy addig belerakod mig pisilsz pld nem eri meg. Nem tudom mi arra a jo megoldas, meg en is gondolkodok h mi lesz.

2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6-7 hónapos kora körül kezdtük használni és csak annyi időt tölt benne amíg olyan dolgom van és biztonságban szeretném tudni (pl.wc,kazánház,postás stb.) max.20 perc amit elvan benne de ez elég is.Nem a kedvence de már tudja hogy amint végzek már veszem is ki,szerintem hasznos dolog.
2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy 14 hónapos.Utolsó vagyok.
2013. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van járókánk,és hasznát is vettem kb a 6 hónapig.akkor elkezdett mászni,és nem maradt meg benne.A helyedben babakarámot vennék,azt úgy,és oda teszed ahogy szeretnéd.
2013. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már nincs értelme. Nagy babakarámot esetleg beszerezhetsz, de már azt se nagyon tudnátok kihasználni.


Nekem egész nap rajta van a szemem, ha postás, WC, ilyesmi van, akkor két percet elvan a kiságyban (vagy jön velem :D)

2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekünk van és szeretem, mert a lakás nem teljesen bababiztos, azaz főleg a babaszobában és a hálónkban vagyunk még Vele egész nap. (10 hónapos), de minden reggel kb fél, egy órát simán elvan a járókában, MERT megszoktattam, hogy reggel dolgom van és nem veszem ki, még ha nyűglődik, akkor sem, amíg nem végeztem. Tudja, hogy ha már kész vagyok, kiveszem és megyünk játszani. :)

Szóval ha wc-re megyek, vagy főzök, akkor vagy a járókában, vagy az etetőszékében, vagy a biztonsági öves hintájában van, mert én nem tudnék még Rá is figyelni, folyamatosan, na meg a lábam alá jönne. :D Hasznos dolog, főleg, hogy nálunk még kutya is van és nem szeretném felügyelet nélkül hagyni őket, hiszen még a kicsi is durva lehet a kutyával és nem szeretnék rossz élményt egyikben sem. :)

Tehát én járóka párti vagyok, de ha Te nem szeretnéd sokat benne hagyni, tényleg jó megoldás lehet egy rács a babaszoba ajtajára, vagy a kiságy, míg kiszaladsz ide-oda, esetleg egy babakarám. :)

2013. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van (ajándékba kaptuk), de nem marad meg benne. Úgy oldottuk meg a dolgot, hogy vettünk egy csomó babakarám elemet, ezzel lekerítettünk a nappaliban egy hatalmas placcot, amiben benne van a kanapé is, és így el van zárva a veszélyes helyektől (tv állvány, számítógép, stb).
2013. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!