Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy egyik nap...

Miért van az hogy egyik nap egész jól vagyok, másnap meg egész nap jönne róka koma? 15hetes kismama vagyok, első terhességem alatt nem volt ilyen, legalábbis ennyire.

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap majdnem hánytam kisebb nagyobb szünetekkel,pedig kimélő egyszerű kajákat ettem,meg inni is vizet.. Sőt tegnap este minden izmom fájt,mint amikor influenzás az ember és a testhőm is 37.6 volt.. Ma már egész jól voltam,de tegnap.... Elvileg a doki fiunak látta,az első meg lány.. Olyan rossz,mert jövő héten suli van nekem,de most a nagylány is úgy néz ki beteg...Szóval magam alatt vagyok,hogy lesz a jövő hét..
2012. okt. 13. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Irjatok légyszi!:)
2012. okt. 13. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem igazán tudom a választ. Minden esetre igyál gyömbérből készült teát hűtve, az általában jót tesz. Két szelet gyömbérgyökér, hozzá 1-2 evőkanál kamillavirág, ezt leforrázod, hagyon kihűlni, leszűröd, citromot bele és igyál meg egy pohárral, ha nem érzed jól magad.


Szép babavárást!


34 hkm

2012. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!