Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányhat az almától a babám?

Hányhat az almától a babám?

Figyelt kérdés
Ma kapott elősször és 2 x hányt evés után fél ill 1 órával. Nestle Sinlac táppal kevertem neki össze.4 hósak múltunk és ma kezdtem el a hozzátáplálst.
2008. jún. 10. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sima almát eszik ugy csinálhat neki savat amitől hányhat,keverve nem tudom biztosan.
2008. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szopik a babád, akkor ráérsz még a hozzátáplálással, akár 6 hóig.Előfordul, hogy még a csöpség nemkész az új ételféleségek emésztésére.A Sinlac pép-nem táp-önmagában is adható. Minden új étel bevezetésénél fontos a mennyiség FOKOZATOS EMELÉSE naponta. -4-3kévéskanalanként vagy először fél deci, majd 1 deci, mésfél deci ill.2 deci. Azért fontos, mert így lehet megtalálni azt a mennyiséget, amitől nincs a babának semmi baja. Pl.1 deci gyümilevet kapott tegnap, amitől nem fájt a pocija, ma másfél decit adtál és ettől már nyűgös volt. Így egy ideig ne adj többet belőle, kb 1-2 hónap múlva emeld tovább a mennyiséget.
2008. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!