Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki az amikor töri...

Hogyan néz ki az amikor töri át a fog a fogínyét?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szenved vele,és most ugy gondolom,hogy át kell törjön,de nem vagyok benne biztos.A fehér veszőcskét,már hónapok óta látom benne,és talán már puhább is az ínye,és mintha egy picit repcés is lenne.

Első baba,és fog így teljesen tudatlan vagyok,lehet,hogy nem is akar még átvágni,csak én látom úgy.Nagyon sajnálom szegényt 3 hónapos korától szenvedünk,kész pokol.Meddig tarthat még,és ha vág kifelé mennyi idő mig ki vág?Köszönöm.

7 hónapos.


2013. márc. 24. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A fiam első foga amikor jött, úgy vettem észre hogy a vehér csík egyik szélén mintha egy pici lyuk lett volna-akkor bújjt ki a fog sarka. Másnap már ahogy végigsimítottam a kis ínyét az ujjammal,éreztem hogy érdes, tehát biztosan kibújt. ez volt az alsó metszőfog. A felső metszőfoga nehezebben jött, először elég csúnya volt ahogy elnézegettem,és ennek nem az egyik sarka törte át az ínyét hanem kb a közepe,még azóta sincs kinn az egész "alja" a fognak. Persze az alsó metszők sem nőttek ki még teljesen,kb félig vannak kint 2 hónap alatt!
2013. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!