Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismer olyan oldalt ahol...

Ismer olyan oldalt ahol ingyen babaruhákat lehet találni?

Figyelt kérdés
Most várjuk első babánkat és keresek olyan oldalt ahol ingyen adnának baba ruhákat!Nagy segítség lenne nekünk!
2013. márc. 25. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Face-en van egy csoport, ingyen elvihető dolgok a neve, ott max. 150 forint minden, persze a postát neked kell állnod.


Védőnővel beszélj, ha jól tudom a családsegítő mindenhol tud adni ruhát! Vöröskereszt, hasonló szervezetek is szívesen segítenek!


Vaterán is sokszor vannak egy forintos ruhacsomagok, ott is postaköltségért megkapod őket szinte.

2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha az internet havidíját összegyűjtöd, meg tudod belőle venni a babádnak a ruhákat, és nem kell ingyen ruhákra pályázni!
2013. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha a szomszéd wifijére kapcsolódik? :(
2013. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy bartnőm netjét használom! De tudod nem egyszerű mikor nincs senkid.... Köszönöm a jóindulatot!Ilyenek ma az emberek!
2013. márc. 25. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ha nem lesz tejed akkor a tápszert is meg kell majd venni, még ha orvos is írja fel és ezek még csak alapdolgok. Mi lesz ha már mindent eszik gyümölcs, zöldségek, tejpépek, stb... Minden pénzbe kerül.

Esetleg olyan ismerős akinek már volt babája és kinőtte akár kölcsönbe, akár örökbe?

2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyogyszerek,tisztálkodoszerek,is pénzbe kerülnek,és esetleges tápszer,is .mososzer is,de kérdésedre válaszolva ,védönö tud ruhákat szerezni,pelenka is pénzbekerül.
2013. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de segítőkész itt mindenki.... eltanultátok az anyóstól az ugatást mi? Nézzetek már magatokba...

A kérdező nem azt írta, hogy nem fog venni ruhákat vagy bármi mást a babának, hanem hogy nagy segítség lenne, ha nem kéne megvenni, nyilván a többi dologra maradna a pénz!

Kedves kérdező, sajnos én nem ismerek ilyen oldalakat, mert nekem sok ismerősömtől sikerült ruhákat szerezni, így nem is kerestem ilyeneket. Ezért én nem is tudok neked felajánlani semmit, mert a kinőtt méreteket azonnal visszaadtam, amint nem használtuk őket. Annyit ajánlanék, hogy nézegesd az apróhirdetési oldalakat, ott relatíve nagy csomagokhoz olcsón hozzá lehet jutni vagy menj el a védőnőhöz, vöröskereszthez, ők biztos tudnak majd segíteni.

2013. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első válaszadónak!!!Valóban van Facebook-on és Vaterán is...nagyon olcsón tudtam szerezni!!!Jelentősen olcsón!!!

A többieknek inkább nem mondok semmit, inkább örüljenek, hogy nekik nincs ilyen problémájuk!!

Utolsónak üzenem:- Köszönöm! Nem ugy vállaltam a babát, hogy abszolut nem tudok neki megvenni ezt-azt, csak tényleg ez is segítség, ha fillérekért meg tudom venni a ruhákat!Jól látod!

Csak azt nem érem, hogy ha valaki nem tud itt segíteni vagy tanácsot adni akkor a rosszindulatát miért nem vezeti le otthon a sajátjain??!!

Elsőnek és utolsónak még egyszer köszönöm!

2013. márc. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!