Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossátok a babaruhákat?

Hogyan mossátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés

Csak júniusban érkezik a leányzó, de kaptam jónéhány kisruhát, amiket szeretnék átmosni, de nem tudom milyen vegyszerrel, hány fokos vízben érdemes. Kézzel vagy géppel mossam át őket?

Köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 25. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a címkét, rá van írva, hogy hány fokon lehet mosni. Géppel nyugodtan moshatod.

6 hós koráig mosódióval és ecettel mostam a ruháit, nagyon forró vasalóval vasaltam mindent.

2013. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
40 fokban sima folyékony mosószerrel amivel a mienkét is mosom.Géppel.Miért akarnál magadnak felesleges melót csinálni?:)
2013. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mosógépben mostam 40 fokon folyékony mosószerrel, silán babás öblítővel. Száradás után pedig vasaltam. Ami foltos volt, ott használtam amway folttisztítót. Ami teljesen fehér volt, de nem szép fehér azt fehérítővel a mosószerrel együtt 60 fokon.
2013. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még telejsen felesleges. Ha nincs baj a terhességegel akkor az utolsó hetekben mossad, ha korábban jön, csak apuka is képes a mosogépbe betenni.


Èn mindent 40 fokon mosok, így a babaruhákat is. Èn akkor sensitive mosogélt vettem, azzal mostam az elsö pár hónapban.

egyedül a szines és fehér ruhákat különítettem el.


A legjobb a kapott ruhák, mert azokból már a sok mérgezö festék, vegyszer ki van mosva nagyrészt. Az új ruhákat leginkább a vegyszer miatt kell kimosni, mert a ruha elkézsítése közben ezer kémiai folyamaton megy át, aminek nagyrésze mérgezö is.

2013. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 6-60-on mosom, Tomi baby-vel mostam neki kb. 0-3 hóig :) Aztán Persil Sensitivra ( Baba ) váltotunk az őblitunk pedig silan.. én kézzel csak a foltokat szeddem ki.. Vanish szappanal. :)
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Tomi folyékony mosószert használok a babaruhákhoz.

50 de valamikor 40 fokon mosom őket mosógépben.

A fehéreket clorox-szal fehérítem.

2013. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tomi baby+silan öblítő. Ha foltosak a ruhák akkor vagy ariel folteltávolító vagy vanish szappan. Géppel mosok 40 fokon. Száradás után vasaltam. (2 hónapos korig)
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!