Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik még 5-6 hónaposan...

Anyukák akik még 5-6 hónaposan semmi jelét nem láttátok a fogzásnak mennyi idő múlva nőtt ki az első foga a babátoknak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdett fehéredni az ínye és rá két hétre lett belőle az első fogacska. Addig semmi tünet nem volt.
2013. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9,5 hónaposan jött ki alul a kettő. Utána volt 5 hónap szünet. Nagyon lassan fogzik, és nehezen is. 2 éves múlt, 12 foga van, most jön a 13., de már hetek óta szenved szegény vele.
2013. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan jött ki az első, kb. 2 héttel azután, hogy megjelent a fehér csík.
2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik reggel kocogott a kanálon a fogacska. Előtte semmi jele nem volt. Se nyűglődés, se extrém nyálzás, se sírás. Ekkor 6 hónapos és 1 hetes volt pont. A 2. fogacska rá 1 hétre bújt ki.
2013. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan jött az első fogacska, én is csak azt vettem észre,hogy a pohárral megkocogtattam valamit.
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kislányomnak 2 héttel az 1. születésnapja előtt bújt ki az első foga! :)

De utána sorban bújt ki a többi is, egyikkel sem volt semmilyen probléma, se láz, se nyűgösség, semmi észlelhető, csak a kis fogacska :)

2013. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Disi ***** válasza:
Egy barátnőm kisfiának az első szülinapja után jött ki az első.
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majdnem 7 hónapos volt a fiam, mire kijött az első foga. Pár nap múlva lesz 1 éves, de már 8 foga van! Megszenvedtük rendesen. :(
2013. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva lesz a fiam 8 hós. Most kezdett kijönni, tegnap egy, ma már két fogat lehet érezni, hogy érdes. Mindig kentem neki, hátha fáj, mert első baba, nem tudom, mikor jön ki tényleg, de 2 napja nem volt jele még. Gondolom éjszaka bújt ki az első, mert nem aludt egész éjjel. Érdekes, azt hittük fent bújik ki előbb, mert ott látszik a fognak a mintázata, de nem.
2013. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan. Azóta már az 5-6. fog jön...
2013. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!