Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó babaruhákat hol szoktato...

Olcsó babaruhákat hol szoktatok venni? Budapest és környéke érdekelne.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2009. szept. 18. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

tescoba. bodyk, ruhák, zoknik, cipők, sapkák

bármit. olcsó, egész jó minőség.

2009. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tescoban. Általában véve nem a szívem csücske áruház, de a ruháira esküszöm! Árban talán a legjobb, és minősége is nagyon-nagyon jó. Brendonos rugi az első mosás után szöszölődött :(
2009. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kondor Béla Közösségi Ház 1000 Budapest, Kondor Béla sétány 8. Tel.: 291-6564, 290-2863.


Minden hónap elején van Babaruha börze, hívd fel őket mikor lesz a következő.

Én most voltam hétvégén, bodyk 100-200. Hosszú újjú felsők 300-700. Rugik 300-500 Kabátok nadrágok overálok játékok,mind olcsón vannak, nagyon szépekest lehet kifogni, rengeteg árus van, kismamák a kinőtt r.ukkal, és kereskedők.

2009. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tescoból van sok ruhánk.Meg a Keleti és a Huszár u. között van a Rákóczi úton egy Háda, ami kifejezetten gyerekruhákat árul.Ott vettem télre overált 1200Ft volt. Érdemes benézni, nagyon jó cuccok vannak.
2009. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!