Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten/Pest-megyében,...

Budapesten/Pest-megyében, vagy esetleg webáruházban hol lehet kapni ÚJ és használt Next-es babaruhákat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy külföldről hogyan kell rendelni. Tudom, sok Angol turiban is lehet találni, na de nem mindegyik kimondott az... Válaszaitokat előre is köszönöm! :-)
2011. aug. 30. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kontaktom, 380ft-os fontárral kell számolni és a next oldalról kiválasztod amit szeretnél és behozzák. Plusz a magyarországi postaköltség.

Ha írsz emailt nekem, megadom az elérhetőségét.

2011. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyorsan felugrottam a next angol oldalara, es kiderult, hogy 5 euroert kuldenek magyarorszagra csomagot, ez tok barati ar, erdemes next babaruhakat venni, foleg, ha esetleg kiarusitas is van, nagyon szep es jo minosegu ruhak!

Szoval itt a link hozza! Es ajanlanam az elottem ironak is, igy nem kellene neki 380at fizetni egy fontert, mikor csak 300 korul mozog, plusz fuvar, rendesen tesznek ra hasznot!

[link]


Remelem, segitettem!!

2011. aug. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.ruhafalva.hu

Ezt nézd meg! Korrektek, foglalhatod 2 hétig a ruhát stb.

2011. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!