Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt még így valaki a 2...

Járt még így valaki a 2 hónapos oltással?

Figyelt kérdés
Kisfiam megkapta a 2 hónapos kötelező oltást+ mellé a prevenart,itt farba kapják.Estére felment a láza 39 fokra,kapott egy fél germicid c kúpot,ez csütörtökön volt,szépen lement a láza egy óra múlva,viszont azóta minden elalvás előtt ordít...azelőtt csak felvettem,és már aludt,most hiába van rajtam,akárhol...sír,aztán mikor már kivan,bealszik..úgy sajnálom,volt másnál is ilyen,megváltozik ez valaha vagy így marad,mert ez borzasztó.köszönöm!
2013. márc. 26. 09:27
 1/3 Meladik ***** válasza:
Nálunk is belázasodott, és elég nyűgös volt napokig, sokkal többet sírt és sokkal többet kellett kézben tartani, de aztán visszaállt.
2013. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Detó.. Nekünk is ordított minden elalvásnál majdnem 2 hétig, de csak hőemelkedése volt Most már jobb, kez viszatérni a "régi"kislányunk! :) Viszot rettgek a következő oltástól..
2013. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,én is előre félek,bár 3 hónaposan "csak" a kötelezőt kapják,azt hiszem.
2013. márc. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!