Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos MMR oltással...

15 hónapos MMR oltással kapcsolatban, most hallottam, hogy ez okozhat autizmust? Higanyt tartalma miatt? (ha még van)

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy most mi van
2012. ápr. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgess, kedden megyünk a 15 hós oltásra! Én is hallottam egyébként erről, anno a lányom is megkapta, hála Istennek semmi baja sem lett. Bízom benne, hogy most a fiamnak sem lesz.
2012. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
MÁr régen nincsen higany az oltóanyagokban, és az oltás és az autizmus közötti összefüggést egy csomó kutatás cáfolta. Ne izgulj:)
2012. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért mondták/mondják sokan ezt, mert az autizmus 15 hónapos korban jelentkezik. nagyon egybe vág az oltással

de azok az autisták is ennyi idősen kezdtek tüneteket mutatni akik nem kapták még meg ezt az oltást.

és nem is tartalmaz higanyt.

de sok kutató vizsgálja még most is

2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaaj, nem, nem, nem. Legalább 5 éve nem hallottam ezt az agyrémet. Semmit nem okoz, nem mutattak ki összefüggést a tiomerzál és az autizmus között, ezek felett pedig az MMR oltásban amúgy sincsen meg ez.


Orvos kismama

2012. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem mind hasznos válasz volt!! :) Első vagyok.
2012. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!