Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert eszik-egy...

Mennyi tápszert eszik-egy evésre-6 hónapos kislányotok? És mennyi a súlya?

Figyelt kérdés
Az én picim az esti lefekvés előtt(10 körül) és reggel ébredés után(fél 7 körül) még szopizik,de reggel 9-kor,délben,és este 9-kor tápszert kap,150 ml-nyit.Emeljek az adagján?Igazából nem igényelné,de nekem kevésnek tűnik(pláne azok után,hogy a fiaim többet ettek).Ebédre kap már krumplit-répát-paradicsomot-sütőtököt(mikor melyiket) a tápszerrel keverve,illetve délután valamilyen gyümölcsöt(alma-banán-őszibarack-körte).Most 7 kiló,68 cm.
2013. márc. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

én megpróbálnám, hogy emelek az adagon és 10 körül már nem adnék semmit.

nekem most 180ml vízhez kap 6 kanál tápszert, ez így nem tudom pontosan hány ml lesz, de este fél 8tól reggel 8ig alszik,és 8kg 71 cm,6 hónapos a kislányom

2013. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI a választ!Az nem zavar-sőőőőt,nagyon örülök neki-hogy este szopizik-csak azt gondoltam,kevés neki a tápszer.
2013. márc. 26. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

ha neki elég, akkor ne emelj.végülis 3szor eszik tápszert egy nap,2szer szopizik,plusz a zöldség-gyümölcs, elég sokszor eszik, szerintem akkor ne emelj.

az én lányom 4szer vagy 5 ször eszik, abból egy a reggeli szopi,délben tejpép,du-án szopi és gyümölcs vagy zöldség (ez egy étkezés) és vacsira tápszer.

1. voltam

2013. márc. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI a segítséget.Akkor minden marad a régiben.
2013. márc. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!